mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Lustro bezprzewodowe z sensorowym czujnikiem Simplehuman Silver Dodaj do listy życzeń

Lustro bezprzewodowe z sensorowym czujnikiem Simplehuman Silver

Lustro sensorowe z podróżnym mini pokrowcemcena: 665,00 zł
Dostępne 1 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 3-5 dni
Większa ilość dostępna w ok. 1-2 tyg.
Nowoczesne i praktyczne lustro z bezprzewodowym systemem oświetlenia typu LED

marki Simplehuman, jednej z wiodących amaerykańskich marek produkujących wysokojakościowe designerskie akcesoria do domu

Sensorowe lustro bezprzewodowe w połączeniu z ochronnym etui tworzy niezwykle przydatny w podróży mini zestaw do makijażu i golenia.

Lustro posiada szybką w montażu, rozkładaną konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zespół oświetlenia wykorzystuje ułożone wokół pierścienia energooszczędne, wytrzymujące wiele lat pracy diody LED. Zaletą zastosowanego systemu tru-lux jest symulująca natężenie dziennego światła moc oświetlenia. Dzięki sensorycznemu czujnikowi diody zapalają się automatycznie, kiedy zbliżamy twarz do lustra. Unikatowy układ mikroreflektorów zapobiega utracie światła i powstawaniu nierównomierności oświetlenia.

Duży zakres regulacji pochylenia lustra sprawia, że można z niego korzystać bez względu na wzrost i siedzącą czy stojącą pozycję. Dodatkowym atutem lusterka jest możliwość przeglądania się zarówno w zwykłym jak i 5 krotnym przybliżeniu. Układ oświetlenia ładowany jest za pomocą kabla USB. Jedno ładowanie wystarcza na około 5 tygodni standardowego użytkowania.

Kolor
Srebrny z połyskiem

Wymiary
29.8 x 14.5 x 11.5 cm
Średnica
12 cm

Materiał
Stal nierdzewna, szkło

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Łazienka , Lusterka kosmetyczne