mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Biokominek nablatowy Brasa Avani White Dodaj do listy życzeń

Biokominek nablatowy Brasa Avani White

Przenośny biokominek nablatowy z wkładem z regulacją płomienia1 799,00 zł

1 259,30 zł

mamy 1 szt., możliwa natychmiastowa wysyłka
UWAGA! Ostatnia sztuka - koniec kolekcji !
Elegancki biokominek wolnostojący firmy Brasa

Biokominek wykonany z wysokojakościowej stali nierdzewnej oraz ceramiki odpornej na wysokie temperatury - w komplecie z wkładem Slim Burner o pojemności 1,45 litra z regulacją płomienia.
Kominek nie wymaga podłączenia do komina spalin, wiec może być stosowany bez problemu w każdym mieszkaniu lub biurze. Przenośny, może być postawiony w dowolnym miejscu pomieszczenia, świetnie sprawdzi się zarówno jako kominek nablatowy/stołowy jak i jako wkład wstawiony do wnętrza istniejącego kominka tradycyjnego.

Paliwem do biokominka jest bezwonny, bezpieczny i całkowicie ekologiczny etanol. Biopaliwo spalając się nie wydziela dymu oraz sadzy. Ponadto tradycyjne źródła ciepła akie jak kaloryfery lub grzejniki elektryczne wysuszają powietrze, natomiast w biokominkach wydzielająca się podczas spalania para wodna podnosi wilgotność pomieszczenia, w którym się znajduje.

Właściwości grzewcze:
Biokominek oprócz funkcji dekoracyjnej posiada również funkcję grzewczą i może stanowić wspaniałe uzupełnienie tradycyjnego ogrzewania - już po kilku minutach od zapalenia odczuwany jest wzrost temperatury w pomieszczeniu. W tradycyjnych kominkach ok. 60% ciepła wydalane jest przez komin, natomiast w biokominkach 100% energii cieplnej pochodzącej ze spalania biopaliwa pozostaje w pomieszczeniu.
Wkład komina posiadają specjalną regulację i w zależności od ustawienia wielkości płomienia np. 1 litr biopaliwa spala się w czasie ok. 2-5 godzin. Moc grzewcza 2,61 kW.

Kolor
Biały i Srebrny

Wymiary
37,5 x 14,5 x 9 cm
Pojemność wkładu 1,45 litra

Materiał
Stal nierdzewna, Ceramika

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Salon/Dekoracje , Kominki i biokominki , Biokominki , Oferta miesiąca , Wyprzedaż