mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Deska do krojenia Skagerak Dania Teak 56x25 cm Dodaj do listy życzeń

Deska do krojenia Skagerak Dania Teak 56x25 cm

Gruba i duża drewniana mozaikowa deska do krojeniacena: 959,00 zł
Dostępne 4 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 2-4 dni
Większa ilość dostępna w zazwyczaj ok. 1-2 tyg.
Elegancka deska/ blok kuchenny

duńskiej marki Skagerak słynącej z produkcji ponadczasowych ekskluzywnych mebli i akcesoriów wyposażenia domu z naturalnego drewna dębowego oraz tekowego

Elegancka oraz wyjątkowo trwała i solidna duża drewniana deska do krojenia. Deska wykonana jest z kostek naturalnego olejowanego drewna tekowego FSC, dzięki temu uzyskuje niepowtarzalny wzór mozaikowy z dobrze widoczną strukturą drewna.
Drewno tekowe ze względu na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych nie nasiąka wodą i jest odporne na działanie czynników chemicznych i biologicznych.
Dodatkową zaletą deski jest pionowe ułożenie włókien drewna, co pochłania uderzenia ostrza noża i zapewnia najwyższą trwałość zarówno samej deski, jak i użytych na niej noży.

Na powierzchni deski wokół jej obwodu znajduje się wyżłobienie umożliwiające zbieranie podczas krojenia soku, okruchów i innych małych elementów przygotowywanych potraw. Deska doskonale nadaje się również do krojenia wędlin i mięs.
Krótkie boki deski posiadają praktyczne wgłębienia ułatwiające podnoszenie deski z blatu kuchennego i przenoszenie jej.

Kolor
Brązowy /Naturalny kolor drewna tekowego

Wymiary
56 x 35 x H4 cm
Waga ok. 5 kg

Materiał
Olejowane drewno tekowe 100% FSCTM

Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) gwarantuje, że drewno lub produkty drewniane nim oznaczone pochodzą z lasów, które zostały ocenione jako będące dobrze prowadzone ze względu na standardy społeczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kuchnia , Deski do krojenia , Przybory kuchenne