mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kołdra Sannwald Organic Greencotton Duo Dodaj do listy życzeń

Kołdra Sannwald Organic Greencotton Duo

Komfortowa całoroczna kołdra bawełniana z kolekcji Sannwald GreencottonWybierz rozmiar kołdry z tabeli poniżej

Brak opcji dla tego produktu.
Komfortowa całoroczna kołdra bawełniana

znanej niemieckiej marki Sannwald specjalizującej się w produkcji wysokojakościowych z kołder naturalnych włókien

Sannwald Greencotton Duo to świetnej jakości całoroczna kołdra, w której zarówno tkanina jak i wypełnienie wykonane jest w 100% z bawełny organicznej z kontrolowanych biologicznie upraw. Kołdra gwarantuje wysoki poziom komfortu, doskonale regulując temperaturę i wilgotność podczas snu.

Kołdra uszyta metodą Duo - wypełnienie zostało podzielone na dwie części i podpikowane do tkaniny. Brzegi kołdry zostały ze sobą zszyte, a wewnątrz powstała poduszka powietrzna, będąca dodatkowym izolatorem ciepła. Ten rodzaj szycia w całorocznej kołdrze z wypełnieniem bawełnianym jest szczególnie istotny, zapewnia zwiększoną izolację, gdyż bawełna ze swojej natury nie posiada szczególnie wysokich właściwości utrzymywania ciepła.

Bawełna organiczna to surowiec całkowicie ekologiczny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Kultura organiczna zakazuje używania zarówno chemikaliów, jak i genetycznie modyfikowanych roślin. Produkty organiczne poddawane są specjalnej certyfikacji przez powołane w tym celu niezależne podmioty, które potwierdzają pochodzenie produktu oraz metody jego uzyskania.

Produkt posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100

Kolor
Naturalny bez chemicznych wybielaczy

Pokrycie
100% Bawełna organiczna

Wypełnienie
100% Bawełna organiczna

Waga wypełnienia jest zależna od rozmiaru kołdry

Nadaje się do prania w temperaturze 60°, w środkach do tkanin delikatnych. Można suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze.


Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kołdry i poduszki , Kołdry