mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kosz do segregacji śmieci Joseph Joseph Totem Intelligent Waste 60L Graphite Dodaj do listy życzeń

Kosz do segregacji śmieci Joseph Joseph Totem Intelligent Waste 60L Graphite

Metalowy 2-poziomowy kosz na śmieci z filtrem pochłaniającym zapachy1 199,00 zł

1 139,05 zł

na zamówienie, czas realizacji zazwyczaj ok. 1-2 tyg.
Oryginalny i praktyczny kosz do segregacji śmieci

marki Joseph Joseph, jednej z wiodących marek projektujących i produkujących designerskie akcesoria do domu

Niezwykle praktyczny 2-poziomowy kosz do segregacji śmieci z kompostownikiem i wbudowanym w klapę filtrem pochłaniającym brzydkie zapachy.
Górna część kosza z otwieraną dotykowo pokrywą wyposażoną w filtr węglowy pochłaniający zapachy z wewnątrz kosza. Pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej z powierzchnią odporną na pozostawianie śladów palców. Dolna część kosza w postaci wysuwanej szuflady. Obydwa pojemniki z górnego i dolnego poziomu są wyjmowane oraz wyposażone w otwory napowietrzające i zaczepy na worki.
Przenośny zamykany kompostownik na odpady organiczne wyposażony jest w wygodną rączkę ze stali nierdzewnej i może być przechowywany na dowolnym poziomie kosza lub poza nim w innym dogodnym miejscu kuchni czy mieszkania.
Stalowy korpus kosza malowany proszkowo w półmatowym wykończeniu, odporny na plamy i rdzę. Wbudowane w podstawę kosza gumowe kółka ułatwiają jego przesuwanie oraz zapobiegają rysowaniu podłogi.

Pojemność całkowita kosza 60 litrów w tym, poziom górny: 36 litrów, poziom dolny: 24 litrów, pojemność kompostownika: 4 litry.
Kosz objęty jest dziesięcioletnią gwarancja.

Do kosza dołączony jest tzw. "pakiet startowy": worki na odpady x3 szt, worki na odpady organiczne x3 szt oraz zapasowy filtr pochłaniający zapachy. Dodatkowe worki oraz filtry dostępne w osobnych ofertach.

Kolor
Grafitowy z zielonymi elementami

Wymiary kosza
40 x 30 x 80 cm - zamknięty
40 x 30 x 106 cm - z otwartą pokrywą

Materiał
Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna, Stal malowana proszkowo

Kosz należy przecierać wilgotną ściereczką, a następnie wytrzeć do sucha. Nie używać ściereczek ściernych ani silnych środków czyszczących.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kuchnia , Kosze na śmieci , Joseph w Calvado , Zmywanie i utrzymanie czystości