mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Deska do krojenia Skagerak Dania Teak 40x24 cm Dodaj do listy życzeń

Deska do krojenia Skagerak Dania Teak 40x24 cm

Drewniana mozaikowa deska do krojeniacena: 409,00 zł
Dostępne 3 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 2-4 dni
Większa ilość dostępna w zazwyczaj ok. 1-2 tyg.
Elegancka deska/ blok kuchenny

duńskiej marki Skagerak słynącej z produkcji ponadczasowych ekskluzywnych mebli i akcesoriów wyposażenia domu z naturalnego drewna dębowego oraz tekowego

Elegancka oraz wyjątkowo trwała i solidna drewniana deska do krojenia. Deska wykonana jest z kostek naturalnego olejowanego drewna tekowego, dzięki temu uzyskuje niepowtarzalny wzór mozaikowy z dobrze widoczną strukturą drewna.
Drewno tekowe ze względu na znaczną naturalną zawartość substancji oleistych nie nasiąka wodą i jest odporne na działanie czynników chemicznych i biologicznych.
Dodatkową zaletą deski jest pionowe ułożenie włókien drewna, co pochłania uderzenia ostrza noża i zapewnia najwyższą trwałość zarówno samej deski, jak i użytych na niej noży.

Na powierzchni deski wokół jej obwodu znajduje się wyżłobienie umożliwiające zbieranie podczas krojenia soku, okruchów i innych małych elementów przygotowywanych potraw.
Dolna krawędź posiada łukowe wycięcie ułatwiające podnoszenie deski z blatu kuchennego i przenoszenie jej.

Kolor
Brązowy /Naturalny kolor drewna tekowego

Wymiary
40 x 24 x H 2,5 cm

Materiał
Olejowane drewno tekowe 100% FSCTM

Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) gwarantuje, że drewno lub produkty drewniane nim oznaczone pochodzą z lasów, które zostały ocenione jako będące dobrze prowadzone ze względu na standardy społeczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kuchnia , Deski do krojenia , Przybory kuchenne