mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Szczotka do WC ścienna/ podłogowa Umbra Flex White Dodaj do listy życzeń

Szczotka do WC ścienna/ podłogowa Umbra Flex White

Ścienna lub podłogowa szczotka do toalety do bezinwazyjnego montażucena: 79,00 zł
na zamówienie, czas realizacji zazwyczaj ok. 1-2 tyg.
Oryginalna szczotka toaletowa

marki Umbra znanej na świecie z innowacyjnych i nowoczesnych projektów akcesoriów do domu

Oryginalna szczotka do toalety z kwadratowym pojemnikiem do bezinwazyjnego montażu na ścianie lub podłodze za pomocą przyssawki.
Przyssawka posiada specjalny mechanizm obrotowy wytwarzający próżnię gwarantującą jej idealny docisk do powierzchni oraz długotrwałą przyczepność.
System bezinwazyjnego mocowania umożliwia montaż pojemnika na gładkich płaskich powierzchniach, takich jak: płytki, szkło, lustro lub melamina. Przed montażem powierzchnia montażowa powinna być oczyszczona i osuszona.

Pojemnik szczotki z pokrywą wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pokrywa pojemnika pozostaje otwarta po wyjęciu szczotki i automatycznie zamyka się po jej ponownym włożeniu na miejsce bez konieczności dotykania niczego poza uchwytem.

Szczotka posiada metalowy uchwyt i gumowe włosie zapewniające dokładne czyszczenie oraz zapobiegające namnażaniu się bakterii i pleśni powodujących nieprzyjemny zapach.
Kształt szczotki posiada cztery różne strefy czyszczenia, które dostosowane są do wszystkich trudno dostępnych miejsc toalety.

Kolor
Biały i Srebrny błyszczący

Wymiary
8 x 11 x 31 cm

Materiał
Tworzywo sztuczne, Guma, Metal

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Łazienka , Szczotki do WC , Akcesoria łazienkowe