mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Lustro bezprzewodowe z sensorowym czujnikiem Simplehuman Silver Dodaj do listy życzeń

Lustro bezprzewodowe z sensorowym czujnikiem Simplehuman Silver

Lustro z automatycznym systemem włączającym oświetleniecena: 978,00 zł
na zamówienie, czas realizacji zazwyczaj ok. 1-2 tyg.
Nowoczesne i praktyczne lustro z bezprzewodowym systemem oświetlenia typu LED

marki Simplehuman, jednej z wiodących amaerykańskich marek produkujących wysokojakościowe designerskie akcesoria do domu

Lustro do makijażu i golenia amerykańskiej marki Simplehuman to połączenie tradycyjnej funkcjonalności z nowoczesnym rozwiązaniem.

Bezprzewodowe lustro wykorzystuje innowacyjny system symulujący dwukrotnie większe niż w podobnych urządzeniach natężenie naturalnego światła dziennego tru-lux. Lustro do oświetlenia wykorzystuje ułożone wokół pierścienia energooszczędne i wytrzymujące wiele lat pracy diody LED. Dzięki sensorycznemu czujnikowi diody zapalają się automatycznie, kiedy zbliżamy twarz do lustra.

Unikatowy układ mikroreflektorów zapobiega utracie światła i powstawaniu nierównomierności oświetlenia. Duży zakres regulacji pochylenia lustra oraz jego wysokości sprawia, że można z niego korzystać bez względu na wzrost i siedzącą czy stojącą pozycję. Dodatkowym atutem lusterka jest możliwość przeglądania się w zwykłym i dokładniejszym względem widocznych szczegółów 5 krotnym przybliżeniu.

Układ oświetlenia ładowany jest za pomocą kabla USB. Jedno ładowanie wystarcza na około 5 tygodni standardowego użytkowania.

Lustro w 2013 roku zostało wyróżnione nagrodą IHA Innovation Award.

Kolor
Srebrny z połyskiem

Wymiary
12 x 38.4-46 cm
Średnica
20.3 cm

Materiał
Stal nierdzewna, szkło

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Lusterka kosmetyczne