mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Ręcznik plażowy Graccioza Aveiro Fog 95x200 Dodaj do listy życzeń

Ręcznik plażowy Graccioza Aveiro Fog 95x200

Ekskluzywny ręcznik plażowy/kąpielowy z bawełny egipskiej marki Graccioza z kolekcji Aveirocena: 799,00 zł
na zamówienie, czas realizacji ok. 1-2 tyg.
Ekskluzywny ręcznik kąpielowy/plażowy z bawełny egipskiej

marki Graccioza, czołowego europejskiego producenta tekstyliów łazienkowych premium

Kolekcja Graccioza Aveiro to jedna z flagowych kolekcji ręczników plażowych i kąpielowych oraz akcesoriów plażowych, do kąpieli i wypoczynku. Kolekcja ta jest pod każdym względem wyjątkowa i wyróżnia się nie tylko spośród oferty marki, ale również spośród konkurencyjnych ofert na rynku europejskim będąc niejednokrotnie niedoścignionym wzorem.

Ręczniki z kolekcji Aveiro wykonane są wyselekcjonowanej przędzy bawełny egispkiej Giza. Dzięki tej bawełnie ręczniki są niesamowicie delikatne i miłe w dotyku, mięsiste, bardzo trwałe oraz idealnie wchłaniają wodę.

Nie bez znaczenia jest również bardzo wysoka gramatura 520g/m2, która wpływa korzystnie nie tylko na miękkość, puszystość i chłonność, ale przede wszystkim dostarcza wyjątkowych doświadczeń w kontakcie z ręcznikiem a jednocześnie pozwala na szybkie schnięcie.

Zastosowana unikalna technologia BeSoFresh o właściwościach antybakteryjnych powstrzymuje rozwój zarówno bakterii jak i grzybów oraz chroni przed nieprzyjemnym zapachem.

Ręczniki są wykończone podwójnym szwem a podwójna warstwa daje zwiększoną trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas użytkowania i konserwacji.

Kolor
Biało-beżowa tonacja

Rozmiar
95 x 200 cm

Tkanina
100% Bawełna egipska Giza

Gramatura 520 g/m2

Antybakteryjna technologia BeSoFresh

Ręczniki można prac w temperaturze 60oC

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Ręczniki , Ręczniki plażowe i na basen