mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Misa dekoracyjna na owoce Bugatti Individual Ninna Nanna Leather Black Dodaj do listy życzeń

Misa dekoracyjna na owoce Bugatti Individual Ninna Nanna Leather Black

Ekskluzywna misa na owoce marki Casa Bugatti pokryta skórąCasa Bugatti Ninna Nanna

cena: 2 199,00 zł
na zamówienie, czas realizacji 5-40 dni, termin ustalany indywidualnie
Luksusowa misa dekoracyjna na owoce pokryta skórą

designerskiej włoskiej marki Casa Bugatti, producenta eleganckich i designerskich akcesoriów wyposażenia kuchni i jadalni

Ninna Nanna to elegancka misa dekoracyjna na owoce, która doskonale łączy funkcjonalność, oryginalną formę oraz świetny design. Wykonana jest z jednego kawałka polerowanej stali nierdzewnej. Jej forma i niezwykły kształt wzorowane są na rozłupanym orzechu kokosu.

Individual Leather to kolekcja produktów pokrytych naturalną skórą, która jest niewątpliwie prawdziwą perełką dla wszystkich miłośników luksusowego wzornictwa na najwyższym światowym poziomie. Ninna Nanna Individual Leather jest połączeniem pięknej misy Ninna Nanna, która podbiła serca miłośników designu na całym świecie oraz szlachetności naturalnej skóry! Pokrycie naturalną skórą nadaje jej wyjątkowego, luksusowego charakteru.

Ninna Nanna pięknie prezentuje ułożone na niej owoce lub inne przystawki, a jednocześnie za każdym razem kiedy się do niej sięga, porusza się i zaczyna lekko kołysać się.

Misa NInna Nanna z pewnością wzbogaci wnętrze każdej jadalni czy salonu oraz nada im niepowtarzalnego ekskluzywnego charakteu

Kolor
Czarny

Wymiary
38 x 30 x 16 cm

Materiał
Stal nierdzewna, Skóra naturalna