mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Pościel Elegante

Odkryj piękno i subtelność pościeli Elegante. Pościel Elegante to wyjątkowa pod względem jakości bawełniana pościel produkowana w splocie satynowym oraz oferowana w wariancie perkalowym. Zapraszamy do poznania pełnej oferty najnowszych kolekcji pościeli.

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Dlaczego pościel Elegante?

Do produkcji pościeli Elegante użyta jest najwyższej jakości przędza bawełny egipskiej, docenianej na całym świecie za wyczuwalną jakość i trwałość. Pościel satynowa Elegante Blend czy też pościel Elegante Courage utkana jest w szlachetnych splotach satynowych. Dzięki użyciu najnowszej technologii pościel posiada piękny i elegancki połysk i wyróżnia się doskonałą gładkością oraz delikatnością.

 

Ciekawą i oryginalną alternatywą jest pościel perkalowa Elegante, szyta z tkaniny o splocie płóciennym. Taka metoda obróbki włókien bawełny sprawia, że materiał staje się bardzo zwarty, a przy tym odporny na rozciąganie i inne obciążenia mechaniczne.

 

Oferta pościeli Elegante dzieli się na dwie główne kolekcje - kolekcję klasyczną, którą reprezentują ponadczasowe wzornictwo oraz kolorystyka, a także kolekcję sezonową, której zarówno stylistyka jak i kolorystyka podążają za najnowszymi trendami w modzie pościelowej.

 

Podstawowe informacje o Elegante

Firma Elegante jest jedną z najbardziej znaczących i rozpoznawalnych niemieckich marek na świecie, specjalizującą się w produkcji pościeli satynowej wykonanej ze 100% egipskiej bawełny. Ogromny wybór pościeli satynowych łączy w sobie wysoką jakość i posmak luksusu.

 

Siedziba producenta zlokalizowana jest w Bielefeld, miejscu o znaczeniu historycznym, będącego siedzibą wielu znanych firm i marek niemieckiego przemysłu mody o znaczeniu międzynarodowym. To właśnie tu pościel Elegante jest projektowana oraz produkowana. Elegante posiada swoje własne centrum kreatywne, w którym projektowanych jest kilkadziesiąt wzorów pościeli Elegante rocznie.