mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kieliszki do koktajli Schott Zwiesel Basic Bar Classic x6 Dodaj do listy życzeń

Kieliszki do koktajli Schott Zwiesel Basic Bar Classic x6

Eleganckie i oryginalne kieliszki do koktajli Schott Zwieselcena: 579,00 zł
na zamówienie, czas realizacji ustalany indywidualnie, prosimy o kontakt
Eleganckie kieliszki do koktajli

renomowanej marki Schott Zwiesel słynącej z produkcji ekskluzywnego szkła kryształowego

Schott Zwiesel Basic Bar to piękna ponadczasowa kolekcja stylowego szkła kryształowego wyróżniająca się lekką, a jednocześnie zdecydowaną formą idealnie pasującą do rodzaju podawanego trunku. Sygnowana jest przez legendę sztuki barowej Charlesa Schumanna.

Kryształ Schott Zwiesel to opatentowane szkło nowej generacji Tritan®, uszlachetnione tlenkiem cyrkonu oraz tytanu. Wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością na stłuczenia, zarysowania i wyszczerbienia. Nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach, szkło zachowuje swój blask i przejrzystość.

Szkło Schott Zwiesel odznacza się również bardzo oryginalną właściwością, którą akcentuje symbol nutki w logotypie fabryki/producenta - dźwięk szkła, który jest słyszalny choćby podczas uderzenia kieliszków o siebie przy wznoszeniu toastu jest jedyny w swoim rodzaju, charakterystyczny dla szkła Schott Zwiesel i pozostaje niezmiennie czysty mimo upływu lat.

Klasyczny design karafki i szklanek stanowi ekskluzywny akcent wystroju. Elegancko zapakowany zestaw może być ciekawym i wyszukanym prezentem na każdą okazję.

Kolor
Przezroczysty

Pojemność kieliszków 200 ml

Materiał
Przezroczysty kryształ Tritan®

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Jadalnia , Akcesoria do wina i drinków , Kieliszki i szklanki do alkoholu