mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

CALVADO BRANDS - wzbogać swoją ofertę o piękne i unikalne produkty

CALVADO BRANDS to część dystrybucyjna firmy CALVADO, której oferta skierowana jest do sklepów tradycyjnych oraz sklepów internetowych. W ramach tej części naszej działalności oferujemy Państwu nasze produkty po cenach hurtowych indywidualnie dostowanych do Państwa potrzeb i potencjału handlowego.

Wielkość rabatów hurtowych jest uzależniona od marki, ilości zamawianych produktów oraz Państwa dotychczasowej aktywności handlowej.

Jak to działa i co trzeba zrobić, aby aktywować konto hurtowe CALVADO BRANDS?

Pierwszym wymaganym krokiem jest przesłanie przez Państwa dokumentów oraz krótkiego opisu Państwa firmy uwiarygadniających prowadzenie działalności handlowej. Następnie my zakładamy Państwu konto firmowe uprawniające do zakupów hurtowych oraz nadajemy Państwu status aktywnego klienta CALVADO BRANDS.

Kolejnym ważnym krokiem są negocjacje handlowe mające na celu ustalenie warunków współpracy. To na tym etapie ustalamy warunki cenowe oraz warunki logistyczne naszej wspólpracy. Od tej chwili wszystkie zakupy dokonują Państwo zakupów wg ustalonych wcześniej warunków.

Materiały w postaci katalogów oraz cenników detalicznych znajdą Państwo na stronie dedykowanej współpracy b2b www.calvado.biz

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem calvado@calvado.com