mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Współpraca dla architektów, projektantów i aranżatorów wnętrz

CALVADO DESIGNER to program skierowany do architektów, dekoratorów, aranżatorów oraz projektantów obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych i biurowych. Program przewiduje szereg udogodnień ułatwiających Państwa pracę na linii Państwa klient - nasze produkty. Udostepniamy Państwu katalogi, cenniki i inne materiały dotyczące produktów oraz marek, z którymi pracujemy.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjny partnerski system rabatowy, umożliwiający Państwu dokonywanie zakupów na potrzeby Państwa oraz klientów po cenech niższych niż ceny katalogowe. Pozwoli to Państwu na elastyczność w trakcie przygotowywania budżetów Państwa projektów. Wielkość rabatów jest uzależniona od marki, ilości zamawianych produktów oraz Państwa aktywności w ramach programu.

Jak to działa i co trzeba zrobić, aby aktywować status uczestnika programu CALVADO DESIGNER?

Pierwszym wymaganym krokiem jest założenie konta w sklepie CALVADO. Po przesłaniu przez Państwa dokumentów oraz krótkiego opisu Państwa aktywności zawodowej, uwiarygadniających prowadzenie działalności projektowej, my nadajemy Państwu status CALVADO DESIGNER. Od tej chwili wszystkie zakupy dokonują Państwo po cenach zrabatowanych zgodnie z zasadami programu.

Materiały w postaci katalogów oraz cenników detalicznych znajdą Państwo na stronie dedykowanej współpracy b2b www.calvado.biz

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem calvado@calvado.com