mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Zwroty, wymiany i reklamacje produktów

 
ZWROTY I WYMIANY

Pomimo dokładania wszelkich starań, abyś był zadowolony z dokonanych w Calvado zakupów, zdajemy sobie sprawę, że zakupione produkty mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Możesz je w zwrócić całkowicie lub zwrócic i wymienić na inne produkty. Na zwrot lub wymianę produktów masz 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Na Twoją prośbę możemy wydłużyć ten czas do 30 dni, czyli 16 dni ponad obowiązujące w Unii Europejskiej przepisy.

 

Jak wymienić lub zwrócić produkt?

 

1. Wypełnij  "Formularz zwrotu - wymiany towaru". Jeżeli nie posiadasz formularza - pobierz go z naszej strony

2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i dowodem zakupu oraz odeślij na adres:

 

Calvado
Graniczna 4
00-130 Warszawa

 

3. Pamiętaj, że zwrotom i wymianom mogą podlegać tylko produkty w niezmienionym stanie - oznacza to, że produkt powinien wrócić do nas w takim stanie w jakim został do Ciebie wysłany, czyli musi być nowy, bez oznak użytkowania i w oryginalnym firmowym opakowaniu producenta.

4. Pomimo, iż nie jest wymagany powód zwrotu lub wymiany, będziemy wdzięczni wypełnienie tej części formularza - z pewnością okaże się to pomocne w doskonaleniu oferty jak i funkcjonowania sklepu.

5. Po otrzymaniu przez nas przesyłki i rozpatrzeniu wnioskowanego w formularzu działania, niezwłocznie zwrócimy Ci środki na rachunek bankowy lub wyślemy wybrany przez Ciebie produkt.

6. Pamiętaj! Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy możliwości odbierania przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

REKLAMACJE

 

Jak zareklamować produkt?

 

1. Wypełnij  "Formularz reklamacji towaru". Jeżeli nie posiadasz formularza - pobierz go z naszej strony.

2. Zapakuj produkty wraz z formularzem i dowodem zakupu oraz odeślij na adres:

 

Calvado
Graniczna 4
00-130 Warszawa

 

3. Standardowo reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu. Jeżeli na wniosek producenta proces reklamacyjny będzie wydłużony, poinformujemy Cie o tym.

4. W przypadku uzasadnionej reklamacji - towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) - zwrócimy Ci równowartość ceny produktu.

5. Pamiętaj! Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).

6. Pamiętaj! Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy możliwości odbierania przesyłek wysłanych za pobraniem.

7. Polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka priorytetowa".