mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Zakochani w pięknych wnętrzach ...

...Tak! Kochamy wnętrza i uwielbiamy dbać o ich odpowiednią oprawę. To dzięki obecności oryginalnych i pięknych przedmiotów wnętrze zyskuje wyjątkowy klimat i niebanalny styl, ujawniając niejednokrotnie swoją prawdziwą „duszę”. Jesteśmy przekonani, że gama wyselekcjonowanych i oferowanych przez nas elementów wyposażenia i wystroju wnętrz, ułatwi Ci nie tylko odnalezienie przepięknych, eleganckich i praktycznych przedmiotów, ale też umożliwi czerpanie przyjemności z ich użytkowania.

 

Co nas motywuje i dodaje nam energii?

To co nas najbardziej motywuje do działania i ciągłego rozwoju to zadowolenie naszych Klientów, dlatego począwszy od roku 2006 zespół Calvado pracuje nad doskonaleniem oferty produktowej oraz podnoszeniem poziomu obsługi klienta.

Dbamy, aby w naszej ofercie znalazły się nie tylko przedmioty, które uważamy za piękne i eleganckie, ale również funkcjonalne, praktyczne i innowacyjne, a także trwale i solidnie wykonane. Staramy się, aby nasi Klienci mieli dostęp do produktów najlepszej jakości, sprawdzonych i cenionych marek z dobrą obsługą gwarancyjną, dlatego podejmujemy współpracę tylko z doświadczonymi i wiarygodnymi producentami, markami oraz dystrybutorami.

Równie mocno dbamy również o jakość prezentacji produktów, a w szczególności czytelność i przejrzystość opisów, a także ich kompletność i zgodność z danymi producenta. Dążymy do tego, aby Klienci z przyjemnością przeglądali nasze produkty, a jednocześnie cała prezentacja przedmiotu w jak najwyższym stopniu odzwierciedlała rzeczywisty obraz i odbiór tego produktu.

 

Po obu stronach człowiek...

...dlatego niezmiernie ważna jest dla nas przyjazna atmosfera zakupów oraz zapewnienie właściwego kontaktu z Klientami. Naszym priorytetem jest bieżący kontakt z Klientem podczas całego procesu realizacji zamówienia, również poprzez bezpośrednie kontakty telefoniczne. Standard bezpośredniego kontaktu i możliwość ustalenia indywidualnych warunków realizacji zamówienia, daje pewność, iż dokonując u nas zakupów, otrzymasz produkt najwyższej jakości, dopasowany do Twoich potrzeb, przesyłka dotrze najszybciej jak to będzie możliwe i będzie świetnie zabezpieczona na czas transportu, a cena którą zapłacisz będzie adekwatna do wartości produktu.

 

Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm to jakość...

... dlatego cieszymy się, że prezentowane przez nas podejście do oferty i obsługi klientów, doceniane jest zarówno poprzez rosnące grono naszych stałych Klientów jak i w postaci nagród i wyróżnień w znanych plebiscytach konsumenckich...

 

Laur konsumenta

 

Życzymy udanych zakupów i zadowolenia z dokonanych wyborów !