mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Nóż WMF Grand Gourmet szefa kuchni 20cm Dodaj do listy życzeń

Nóż WMF Grand Gourmet szefa kuchni 20cm

Elegancki nóż kuchenny ze stali nierdzewnej549,00 zł

494,10 zł

Mamy 1 szt., możliwa natychmiastowa wysyłka/odbiór
Dodatkowo dostępne 2 szt. z możliwą wysyłką lub odbiorem już w 1-3 dni robocze
Nóż kuchenny

renomowanej marki WMF słynącej z produkcji ekskluzywnych sprzętów i akcesoriów wyposażenia kuchni oraz jadalni

Elegancki wyjątkowo ostry i wytrzymały noży szefa kuchni z serii Grand Gourmet zaprojektowanej przez znanego japońskiego projektanta Makio Hasuike.
Nóż szefa kuchni posiada uniwersalne duże ostrze idealne zarówno do krojenia mięsa, ryb, po najtwardsze warzywa i owoce, jak i do siekanie ziół.

Ostrze noża niezwykle trwałe ręcznie kute, wykonane ze specjalnej stali nierdzewnej odpornej na korozję i kwasy spożywcze, poddane unikalnemu procesowi Performance Cut zapewniającemu imponującą ostrość i trwałość ostrza.
W procesie Performance Cut wewnętrzna struktura ostrza jest optymalizowana poprzez kontrolowaną obróbkę cieplną, następnie ostrze jest indywidualnie mierzone laserem, gdzie ustalany jest optymalny kąt szlifowania i szlifowany automatycznie do nigdy wcześniej nieosiągniętego kąta.

Nóż niezwykle solidny i świetnie wyważony dzięki kutemu trzpieniowi, wykonany bezspoinowo z płynnym przejściem pomiędzy ostrzem, podporą i rękojeścią zapewniającym idealną higienę i sprawiającym wrażenie jakby nóż były wykonany z jednego kawałka.

Uchwyt noża wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej Cromargan® o ergonomicznym kształcie zapobiegającym ślizganiu się dłoni podczas cięcia, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort krojenia.

Kolor
Srebrny

Wymiary
dł. ostrza 20 cm (dł.całkowita 33,5 cm)

Materiał
Stal nierdzewna ostrzowa, Stal nierdzewna Cromargan®

Nóż należy myć ręcznie

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kuchnia , Noże i nożyczki kuchenne , Noże kuchenne , WMF z Rabatem