mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Szczotka i szufelka zestaw Eva Solo Cleaning Set Dodaj do listy życzeń

Szczotka i szufelka zestaw Eva Solo Cleaning Set

Elegancki podręczny zestaw do zamiatania - szufelka i zmiotka z uchwytem289,00 zł

274,55 zł

Dostępne więcej niż 5 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 1-3 dni robocze
Podręczny zestaw do zamiatania

duńskiej marki Eva Solo renomowanego producenta eleganckich i designerskich akcesoriów do kuchni oraz jadalni

Elegancki podręczny zestaw do zamiatania złożony ze zmiotki i szufelki do szybkiego usuwania drobnych zabrudzeń w kuchni i domu.
Uchwyt szczotki wykonany z naturalnego olejowanego drewna dębowego z miękkim i wytrzymałym silikonowym włosiem, które może być używane zarówno na mokro jak i na sucho.
Silikonowe włosie łatwo usuwa kurz i okruchy, jest odporne i zachowuje swój kształt nawet przy częstym użytkowaniu - po użyciu może być płukane w gorącej wodzie, aby zmiotka była zawsze czysta.
Szufelka o prostokątnym kształcie wykonana z tworzywa sztucznego z ostrą krawędzią, dzięki czemu łatwo jest wmiatać do jej środka kurz i brud.

Uchwyt szufelki z wyprofilowanym wgłębieniem dopasowanym do kształtu rączki zmiotki, co umożliwia stabilne spięcie zmiotki i szufelki podczas przechowywania.

Kolor
Czarny i Jasnobrązowy (naturalny kolor drewna dębowego)

Wymiary
18 x 8,5 x 24,5 cm

Materiał
Tworzywo sztuczne, Silikon, Drewno dębowe z certyfikatem FSC™

Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) gwarantuje, że drewno lub produkty drewniane nim oznaczone pochodzą z lasów, które zostały ocenione jako będące dobrze prowadzone ze względu na standardy społeczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Szufelkę i szczotkę należy myć ręcznie, drewniany uchwyt szczotki wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką - aby utrzymać drewniany uchwyt w dobrym stanie należy go regularnie olejować