mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Reling na ręczniki Soe Jensen Royal TB30 Double Brass 80 Dodaj do listy życzeń

Reling na ręczniki Soe Jensen Royal TB30 Double Brass 80

Ekskluzywny podwójny mosiężny reling na ręczniki duńskiej marki Soe Jensencena: 1 299,00 zł
na zamówienie, czas realizacji ok. 2-3 tyg.
Ekskluzywny reling łazienkowy

renomowanej duńskiej marki Soe Jensen producenta ekskluzywnych akcesoriów łazienkowych oraz klamek

Akcesoria łazienkowe Soe Jensen Royal to ponadczasowa kolekcja klasycznych dodatków łazienkowych wykonanych z mosiądzu. Ponadczasowe klasyczne wzornictwo świetnie współgra z idealnymi proporcjami, funkcjonalnością oraz najwyższą jakością użytych materiałów.

Na uwagę zasługuje fakt, że akcesoria są wykonywane z pełnego mosiądzu - ręcznie odlewane przez metalurgów, następnie poddawane kilkuetapowej obróbce, a ostatecznie ręcznie polerowane.

Soe-Jensen & Co. jest duńską firmą z tradycjami, która istnieje od 1862 roku i od ponad 150 lat produkuje głównie mosiężne klamki i okucia. Jakość jej wyrobów została doceniona przez najwyższe urzędy duńskie m.in. zamek królewski Christiansborg, Ratusz w Kopenhadze, Pałac Christiana VIIgo oraz Zamek Tranekær, ekskluzywne obiekty komercyjne jak np. Hotel Nimb czy prywatnych właścicieli rezydencji i kamienic.

Unikalna kolekcja akcesoriów łazienkowych została zaprojektowana i wyprodukowana z okazji 150 rocznicy powstania marki Soe-Jensen & Co.

Wszystkie produkty Soe Jensen są objęte dożywotnią gwarancją

Kolor
Mosiądz naturalny

Wymiary
80 x 13,1 x 15,5-16,4 cm

Regulowana odległość od ściany

Materiał
Mosiądz surowy polerowany nielakierowany

UWAGA! Mosiądz surowy podlega zjawisku patynowania - po kilku latach będzie pokrywał się patyną, co będzie wymagało pewnych zabiegów konserwacyjnych