mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Biopaliwo do biokominków Bioetanol ECO-FIRE 1 litr Dodaj do listy życzeń

Biopaliwo do biokominków Bioetanol ECO-FIRE 1 litr

Płynne biopaliwo do biokominków firmy Eco-firecena: 25,00 zł
mamy 16 szt., możliwa natychmiastowa wysyłka
Płynne wysokojakosciowe biopaliwo do biokominków

firmy ECO-FIRE zajmującej się produkcją wysokojakościowej chemii gosporadczej i przemysłowej

Biopaliwo ECO-FIRE jest nietoksycznym i biologicznie czystym paliwem przeznaczonym do łatwego uzyskania perfekcyjnych płomieni w biokominkach.


Płyn ECO-FIRE jest wyprodukowany w 100% na bazie etanolu pochodzenia roślinnego poddanego później procesowi denaturyzacji. Nie zawiera żadnych domieszek obniżających jego jakość.


Uzyskany z biologicznego alkoholu, spala się całkowicie nie wydzielając ani zapachu, ani dymu. Produktami spalania są para wodna i dwutlenek węgla w ilościach podobnych do tych wydalanych przez człowieka.


Wydajność energetyczna biopaliwa przewyższa prawie o 40% ciepła uzyskiwanego w tradycyjnych kominkach. Atutem biopaliwa jest fakt, że podczas spalania nie pozostawia po sobie popiołu ani sadzy, które powstają przy paleniu w tradycyjnych kominkach. ECO-FIRE jest przyjazny środowisku, nietoksyczny i bezpieczny do palenia w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.


Podstawowe zalety:
- bezwonny
- bezdymne rozpalanie
- nieszkodliwy dla środowiska i człowieka
- czyste spalanie bez popiołu
- łatwość i wygoda w użyciu Skład:
- alkohol etylowy (denaturowany)


Sposób użycia
Do pojemnika biokominka wlać płyn ECO-FIRE. Zapalać zapalniczką o wydłużonej szyjce. W przypadku rozlania płynu poza obszar paleniska niezwłocznie należy wytrzeć i osuszyć powierzchnię. Płynu nie dolewać do płonącego ognia! Palenisko musi być całkowicie ugaszone i schłodzone przed kolejnym rozpaleniem.


WAŻNE! Biopaliwo ECO-FIRE zostało przez nas przetestowane i zostało wybrane spośród kilkunastu innych produktów konkurencyjnych. Jakość biopaliwa ECO-FIRE jest nieporywnywalnie lepsza od tańszych alternatyw z rynku.Pojemność butelki 1 litr

Przechowywanie
Płyn należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze od 5 °C do + 25 °C

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Salon/Dekoracje , Kominki i biokominki , Biopaliwo do biokominków