mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Filiżanka do herbaty Seletti Hybrid Aspero Dodaj do listy życzeń

Filiżanka do herbaty Seletti Hybrid Aspero

Oryginalna filiżanka do herbaty ze spodkiem Seletti z kolekcji Hybrid279,00 zł

265,05 zł

na zamówienie, czas realizacji ustalany indywidualnie, zazwyczaj do ok. 2 tyg., niezwłocznie potwierdzimy termin realizacji
Designerska filiżanka do herbaty ze spodkiem

renomowanej marki Seletti słynącej z produkcji odważnych i ekstrawaganckich form użytkowych

Seletti Hybrid to bardzo oryginalna kolekcja porcelanowych naczyń i akcesoriów, których stylistyczną myślą przewodnią jest w pełni rozumiana różnorodność. W kolekcji Hybrid nie obowiązuje również zasada, że połowy muszą być takie same. Każdy element kolekcji składa się z dwóch całkowicie różnych połówek. Zarówno pod względem stylu, kształtu wielkości i koloru. Kolekcja Hybrid to naprawdę prawdziwa hybryda, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

W kolekcji Hybrid występują różne elementy zastawy stołowej począwszy od talerzy, poprzez naczynia do picia, na naczyniach do serwowania kończąc, a także akcesoria i elementy dekoracyjne.

Tak jak każda kolekcja Seletti, również kolekcja Hybrid pobudza zmysły i emocje, burzy konwenanse oraz wprowadza ożywienie we wnętrzach lub w przestrzeni zewnętrznej. Pozwalają wyrazić lub zaakcentować charakter wnętrza i z pewnością nie pozwalają, aby przejść obok nich obojętnie.

Kolor
Wielobarwna tonacja

Wymiary
10,5 x 6 cm

Srednica spodka 15 cm

Materiał
Porcelana