mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Garnek Eva Solo Trio Dura Line Black Rondel 1,8L Ø16 cm Dodaj do listy życzeń

Garnek Eva Solo Trio Dura Line Black Rondel 1,8L Ø16 cm

Wytrzymały garnek/rondel z anodowanego aluminium z wewnętrzną powłoką non-stick o pojemności 1,8 litra379,00 zł

360,05 zł

na zamówienie, czas realizacji ok. 2-3 tyg.
Rondel do gotowania

duńskiej marki Eva Solo renomowanego producenta eleganckich i designerskich akcesoriów do kuchni oraz jadalni

Elegancki i wytrzymały garnek/rondel do gotowania i smażenia o pojemności 1,8 litra wykonany z aluminium z wewnętrzną powłoką nieprzywierającą Slip-Let®.
Aluminium zapewnia optymalny rozkład ciepła w podstawie i po bokach garnka - zewnętrzna strona garnka niezwykle wytrzymała dzięki anodowaniu, które zmienia strukturę aluminium i powoduje, że powierzchnia staje się o 40 razy twardsza niż powierzchnia stalowa.
Wewnętrzna powłoka Slip-Let® bez PFOA i PFOS zapobiega przywieraniu i umożliwia gotowanie potraw z bardzo małą ilością tłuszczu oraz jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Garnek przeznaczony do każdego typu kuchenek zarówno do szklano-ceramicznych, gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych, może być używany również w piekarniku. Naczynia z powłoką Slip-Let® można nagrzewać do temperatury 2300C, a w piekarniku do temperatury 2000C.

Garnki i patelnie z kolekcji Eva Solo Trio posiadają dno typu sandwich z aluminiowym rdzeniem zapewniającym szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła. Naczynia te wyposażone są również w praktyczny rant ułatwiający przelewanie i zapobiegający kapaniu, posiadają solidne mocne uchwyty ze stali nierdzewnej, które nie nagrzewają się podczas smażenia i gotowania oraz gładką powierzchnię ułatwiającą utrzymanie w czystości.

Kolor
Czarny ze srebrnymi elementami

Wymiary
Ø16 x 15,5 cm (z rączką)

Pojemność 1,8 litra

Materiał
Aluminium, Stal nierdzewna

Garnek należy myć ręcznie

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Naczynia do gotowania i pieczenia , Garnki , Kuchnia i jadalnia wg Eva Solo