mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Akcesoria i dodatki łazienkowe ZACK

Najwyższej jakości akcesoria łazienowe ZACK. Proste minimalistyczne wzornictwo oraz doskonałej jakości materiały wśród których prym wiedzie stal nierdzewna 10/18. Głównymi grupami produktowymi są wolnostojące i ścienne akcesoria łazienkowe, stojaki podłogowe toaletowe oraz stojaki na ręczniki, lusterka kosmetyczne, kosze na śmieci oraz inne praktyczne i równie wysokojakościowe dodatki do eleganckich łazienek

 

Akcesoria łazienkowe

Lusterka kosmetyczne

Stojaki i uchwyty łazienkowe

Wieszaki i półki łazienkowe

Pod prysznic i do wanny

Akcesoria łazienkowe - Kolekcje ZACK

Cała gama akcesoriów łazienkowych ZACK podzielona jest na kilka podstawowych kolekcji, z których każda posiada unikalne cechy charakerystyczne. Co najważniejsze, większość kolekcji akcesoriów ZACK występuje w kilku rodzajach wykończenia. Począwszy od nabardziej klasycznych akcesoriów łazienkowych ze stali nierdzewnej polerowanej, poprzez akcesoria wykoanne ze szczotkowanej stali nierdzewnej, a kończywszy na malowanych proszkowo akcesoria łazienkowych białych i czarnych.

Napopularniejszą kolekcją akcesoriów ZACK jest Linea. Jest to flagowa kolekcja dostępna we wszystkich wykończeniach. W kolekcji znajdują się nie tylko dozowniki do mydła zarówno wolnostojące jak i ścienne, kubeczki, mydleniczki, ale również eleganckie i praktyczne stojaki łazienkowe, tzn. stojaki na ręczniki oraz stajaki na papier toaletowy oraz szczotki WC.

Obok kolekcji Linea znajdują równie eleganckie kolekcje takie jak ZACK Atore, Carvo oraz Stella. Podobnie jak ZACK Linea są to kolekcje, które również mają cały szereg akcesoriów. 

Obok podstawowych kolekcji w ofercie ZACK znajdują się kolekcje uzupełniające, np. lusterka konsmetyczne, organizery pod prysznic, pudełka na chusteczki czy różne półi i wieszaki łazienkowe.