mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kosze na bieliznę

Poznaj wyjątkowe, najlepsze jakościowo, ekskluzywne kosze na bieliznę i kosze na pranie czołowych producentów, którzy gwarantują zarówno jakość oraz trwałość koszy i użytych surowców, jak i niebywałą jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz oryginalny niepowtarzalny design i praktyczność

 

Produkty 1 do 40 z 55

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Kosze na bieliznę, kosze na pranie - jaki najlepiej wybrać?

Poszukując koszy na pranie i analizując opcje koszy oferowanych na rynku należy przede wszystkim wziąć pod rozwagę kilka kluczowych kwestii. Przede wszystkim to wielkość kosza na bieliznę, a tą z kolei należy przeanalizować pod względem funkcjonalności oraz dostępnego miejsca.

Kosze na bieliznę - duże czy małe?

Wielkość kosza na pranie pod względem funkcjonalnym jest uzależniona od wielkości naszego gospodarstwa domowego. Zupełnie inaczej należy odejść do tematu jeżeli jesteśmy singlami lub bezdzietną parą, a zupełnie inaczej jeżeli posiadami przynajmniej jedno lub więcej dzieci. Dla jednej osoby kosze na bieliznę wcale nie muszą być duże. Przy dwóch osobach kosz na pranie na pewno powinien być większy i można pomyśleć już o koszach na pranie które zapewniają segregację. Jeżeli natomiast jesteśmy rodzicami i mamy przynajmniej jedno dziecko, a tym bardziej gromadkę dzieci to kosze na pranie a szcególnie ich dobór staje się wyzwaniem, któremu musimy sprostać. Potrzebujemy wtedy naprawdę duże kosze na bieliznę abyśmy pomieścili całą brudną odzież całej rodziny. A pamiętajmy dzieci brudzą o wiele bardziej i częściej. Ważna jest również segragacją odzieży - tym bardziej jeżeli mamy bardzo małe dzieci.  Oczywiście w przypadku starszych dzieci kosze na bieliznę z segragacją nie są elementem obowiązkowym na etapie składowania brudnej odzieży, ale na pewno ułatwiają i usprawniają cały proces prania.

Kosze na bieliznę - z czego wykonane?

Mamy do wyboru kilka podstawowych materiałów, z których wykonane są kosze na bieliznę. Najbardziej popularne i najbardziej powszechne to oczywiście kosz na pranie wykonane z różnego rodzaju tworzyw sztucznych. Bardziej szlachetnym materiałem wykorzystywanym do produkcji koszy na bieliznę jest tkanina - zazwyczaj grubsza i bardziej sztywna pozwalająca na utrzymanie przez kosz określonego kształtu. Przechodząc dalej warto wspomnieć o koszach na bieliznę z drewna oraz z bambusa. Są to zazwyczaj kosze, które posiadają dodatkowy wsad płócienny pozwalający na łatwe użytkowanie oraz na utrzymanie w czystości. Obowiązkowo należy rownież wspomnieć o koszach stalowych wykonanych ze stali nierdzewnej, a które to zapewniają nie tylko wysoką jakość i komfort użytkowania, ale również oryginalny i niepowtarzalny design.