mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Lusterka kosmetyczne

Poznaj nasze ekskluzywne lusterka kosmetyczne. W naszej ofercie znajdziesz tylko najwyższej jakości eleganckie lusterka łazienkowe najlepszych europejskich marek, w tym również lusterka z dodatkowymi funkcjonalnościami. Lusterka łazienkowe są jedną z flagowych łazienkowych grup produktowych.

 

Produkty 1 do 40 z 124

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Jakie lusterka kosmetyczne wybrać?

Czym wyróżniają się nasze lusterka kosmetyczne i dlaczego warto im się przyjrzeć? Wyróżniają się przede wszystkim wyjątkową jakością wykonania oraz bezkompromisową jakością zastosowanych materiałów. Nie bez znaczenia jest również stylistyka, design oraz wzornictwo. Zarówno nowoczesne jaki i klasyczne lusterka łazienkowe podążają za aktualnymi trendami wzorniczymi.

Lusterka kosmetyczne stojące czy wiszące?

Lusterka kosmetyczne, w zależności od sposobu mocowania, lub jego braku, mogą być zarówno nablatowe, stojącą lub naścienne - wiszące. Decyzja o lusterku kosmetycznym, czy będzie ono wiszące czy stojące zdecydowanie zależy od ilości miejsca, które mamy do dyspozycji w łazience. Zaletą lusterek stojących jest możliwość ich przestawiania - takie lusterka w przypadku gdy mają podświetlenie są zazwyczaj zasilane na baterie. Ale z drugiej strony zawsze zajmuje ono trochę miejsca na blacie łazienkowym. Natomiast wiszące lusterka nie zajmują miejsca na blacie i w przypadku gdy mają podświetlenie są zazwyczaj zasilane z sieci elektrycznej.

Lusterka kosmetyczne z podświetleniem czy bez

W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na lusterka kosmetyczne z podświetleniem lub bez podświetlenia. Różnica jest oczywista. Jeżeli mamy bardzo jasno w łazience i nie mamy potrzeby dodatkowego oświetlania twarzy możemy spokojnie zdecydować się na lusterko beż podświetlenia. Jeżeli jednak potrzebujemy dodatkowego oświetlania twarzy lub po prostu w naszej łazience brakuje odrobinę światła wtedy warto zdecydować się na lusterko łazienkowe z podświetleniem. Oczywiście przy wyborze podświetlenia warto zastanowić nad dwiema kwestiami - po pierwsze źródło zasilania - czy sieć elektryzna czy baterie oraz po drugie jakie podświetlenie - czy zwykła żró∂dło światła czy może podświetlenie LED

Lusterka kosmetyczne z powiększeniem czy bez

Podobnie jak w przypadku podświetlenia, w zależności od naszych potrzeb również w zakresie powiększenia mozey zdecydować na lusterka kosmetyczne z pwoiększeniem lub bez. Jeżeli chodzi o zakres powiększeń to najbardziej popularnym powiększeniem jest trzykrotne powiększenie. Dalej w kolejnosci mamy pięciokrotne oraz siedmiokrotne. Dla najbardziej wymagających część producentów przewidziało lusterka kosmetyczne nawet z dziesięciokrotnym powiększeniem