mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Nóż stalowy Global G-Serie Orientalny Deba Right 18cm Dodaj do listy życzeń

Nóż stalowy Global G-Serie Orientalny Deba Right 18cm

Ekskluzywny stalowy nóż orientalny Deba marki Globalcena: 489,00 zł
Dostępne więcej niż 5 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 2-4 dni robocze
Ekskluzywny i praktyczny stalowy nóż orientalny Deba dla praworęcznych

renomowanej japońskiej firmy Global, niekwestionowanego lidera w produkcji profesjonalnych noży kuchennych

Global Cromova 18 G-7R to ekskluzywny profesjonalny nóż orientalny Deba. Jest to solidny nóż w stylu japońskim, zakończony ostrym czubkiem, przeznaczony do obróbki ryb – odcinania głów, filetowania i patroszenia, który świetnie się też sprawdzi przy krojeniu i sprawianiu różnych rodzajów mięsa. Dzięki szerszej, cięższej i grubszej klindze przecinanie ości nie wymaga dużego wysiłku. Tradycyjny szlif jednostronny ułatwia kontrolę przy precyzyjnych zadaniach i przyspiesza ostrzenie noża.. Nóż jest lekki i fenomenalnie wyważony - w rączce posiada piasek, który przesypuje się i pomaga podczas pracy.

Japońskie noże Global są pierwszymi w historii nożami kuchennymi, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią. Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie doskonałej higieny w miejscu pracy. Wyróżnikami noży Global są także wypukły szlif klingi, który sprawia, że produkty kroi się bez wysiłku, oraz pokryta regularnymi wgłębieniami („kropkowana”) rękojeść z nierdzewnej stali, gwarantująca pewny uchwyt i zapobiegająca ślizganiu się noża w dłoni.

Opatentowana przez Yoshikin stal nierdzewna CROMOVA 18 zapewnia klingom długotrwałą ostrość i ochronę przed zniszczeniem.

Kolor
Stalowy

Długość ostrza 18 cm

Waga 178 gram

Materiał
Stal nierdzewna węglowa/Stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu) o twardości 56-58 HRC

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Kuchnia , Noże i nożyczki kuchenne , Noże kuchenne