mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Patelnia z pokrywką Eva Solo Nordic Kitchen Stainless Steel Sauté 24cm Dodaj do listy życzeń

Patelnia z pokrywką Eva Solo Nordic Kitchen Stainless Steel Sauté 24cm

Elegancka patelnia sauté ze stali nierdzewnej z pokrywkąEva Solo Nordic Kitchen

cena: 669,00 zł
Dostępne 1 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 2-4 dni
Większa ilość dostępna w ok. 2-3 tyg.
Patelnia sauté

duńskiej marki Eva Solo renomowanego producenta eleganckich i designerskich akcesoriów do kuchni oraz jadalni

Elegancka uniwersalna patelnia sauté z pokrywką wykonana z wytrzymałej polerowanej stali nierdzewnej o prostym i eleganckim skandynawskim designie.
Patelnia do sauté jest niezwykle uniwersalna nadaje się do smażenia, duszenia, a nawet gotowania w piekarniku. Wysokie boki patelni zapobiegają rozlewaniu się jej zawartości przy potrząsaniu na boki, nawet przy dużej ilości płynu.
(Sauté – metoda przyrządzania potraw polegająca na smażeniu w małej ilości silnie rozgrzanego tłuszczu. Jest to również metoda smażenia mięsa, ryb, wątroby bez żadnej panierki, tylko przyprawionych solą, pieprzem lub ziołami, tzw. smażenie w sosie własnym.)
Na wewnętrznej ściance patelni znajduje się praktyczna skala umożliwiająca łatwe odmierzenie i identyfikację ilości płynu znajdującego się w niej.

Długa rączka patelni oraz uchwyt pokrywki wykonane z drewna dębowego, które nie nagrzewa się podczas gotowania.
Patelnia przeznaczona do każdego typu kuchenek zarówno do szklano-ceramicznych, gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych.

Naczynia do gotowania z tej serii mają solidne dno typu sandwich o grubości 6 mm ze stali nierdzewnej z grubym aluminiowym rdzeniem, który równomiernie rozprowadza ciepło po dnie naczynia.
Garnki i patelnie z serii Nordic Kitchen Stainless Steel jest idealna do codziennego użytku, a także do serwowania potraw bezpośrednio na stole, to świetne połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnym sposobem myślenia.

Kolor
Srebrny i Jasnobrązowy (Naturalny kolor drewna dębowego)

Wymiary
Ø 24 cm

Materiał
Stal nierdzewna, Aluminium, Drewno dębowe

Patelnie wraz z pokrywką należy myć ręcznie