mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Poduszka antybakteryjna FAN Klimakomfort Dacron95 40x80 Dodaj do listy życzeń

Poduszka antybakteryjna FAN Klimakomfort Dacron95 40x80

Komfortowa poduszka FAN Klimakomfort Dacron95FAN Klimakomfort Dacron

cena: 139,00 zł
Dostępne więcej niż 7 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 3-5 dni
Komfortowa antybakteryjna poduszka syntetyczna

znanej niemieckiej marki i producenta FAN Frankenstolz słynącej z produkcji wysokojakościowych kołder i poduszek

Klimakomfort Dacron95 to wyjątkowa poduszka, która łączy w sobie wysoki poziom komfortu, wysoką trwałość oraz spełnia wysokie antybakteryjne wymagania konserwacji.

Komfort zapewniony jest poprzez użycie naturalnego, w 100% bawełnianego pokrycia oraz kuleczek z silikonowego włókna syntetycznego Dacron, które zapewnia niebywałą puszystość i sprężystość oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Delikatna, sanforyzowana tkanina bawełniana w połączeniu z wypełnieniem Dacron® 95° pozwalają na uzyskanie bardzo trwałego produktu - zapewniają znakomitą stabilność formy, długotrwałą sprężystośćoraz trwałość pokrycia - kołdra spełnia wszelkie wymogi związane z intensywnym użytkowaniem.

Najważniejsze są jednak właściwości konserwacyjne - poduszka Klimakomfort Dacron95 może być prana w pralce w temperaturze 95°C co daje najwyższy możliwy poziom spełniania kryteriów higienicznych - pranie w pralce w temperaturze do 95°C, zabija wszelkie bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Kołdra może być również suszona w suszarce bębnowej.

Jest to bardzo trwały produkt wysokiej jakości przeznaczony zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla obiektów hotelowych, dbających o komfort snu swoich gości. Przeznaczony również dla alergików.

Poduszka została przetestowana przez Instytut Badawczy Hohenstein. Produkt posiada również certyfikat Öko-Tex Standard 100.

Kolor
Biały

Rozmiar
40x80 cm

Pokrycie
Delikatna tkanina bawełniana, sanforyzowana (100% bawełna)

Wypełnienie
Kuleczki silikonowe (100% poliester)

Waga
325 gram
Poduszka z zamkiem

Nadaje się do prania w temperaturze 95°. Można suszyć w suszarkach bębnowych w temperaturze do 120°C.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Sypialnia , Kołdry i poduszki , Poduszki