mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

PRACA W CALVADO

Kochasz wnętrza i piękne przedmioty? Lubisz dobre marki i kontakt z ludźmi?

Chcesz dołączyć do zespołu ambitnych i bardzo zaangażowanych osób, które lubią swoją pracę, lubią się uczyć oraz lubią i szanują siebie nawzajem i swoich klientów?

Zapraszamy do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Asystent/Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Szukamy zaangażowanego członka naszego zespołu, który wesprze nas przy obsłudze klienta oraz obsłudze zamówień internetowych

Podstawowe obowiązki:
- obsługa klienta e-mailowa i telefoniczna oraz stacjonarna w sklepie,
- obsługa zamówień, w tym kompletowanie zamówień i przygotowanie do realizacji,
- obsługa dokumentacji handlowej (paragony, faktury),
- obsługa dostaw, w tym kontrola jakości towaru oraz obsługa dokumentacji magazynowej i handlowej.

Zapewniamy:
- stałą pracę na umowie o pracę,
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na szybko rozwijającym się rynku e-commerce,
- pracę z najlepszymi markami i produktami na rynku wyposażenia wnętrz,
- świetną atmosferę w młodym zgranym zespole,

- stabilne wynagrodzenie,
- dodatkowe benefity, np. karty sportowa,
- elastyczne godziny pracy.

Wymagania:
Skupiamy się głównie na miękkich kompetencjach, od których zależy jakość współpracy oraz komunikacji. Najważniejsze są dla nas:

- pozytywna energia, otwartość i entuzjazm,
- umiejętność uczenia się oraz ciekawość i chęć poznawania nowych tematów,
- umiejętność samodzielnej pracy jak i umiejętność współpracy w zespole,

- wysoka kultura osobista i elokwencja,
- komunikatywność, pewność siebie i konsekwencja,
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane jednak niewymagane:
- znajomość branży wyposażenia wnętrz oraz rynku produktów ekskluzywnych
- znajomość oprogramowania WF-MAG
- doświadczenie w branży e-commerce/sprzedaży internetowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: aleksander@calvado.com