mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kołdry Allerguard

Poznaj niezwykłą technologię Allerguard, która pozwala na korzystanie z kołder puchowych przez osoby mające alergię na puch gęsi, a dokładnie alergię na roztocza kurzu domowego. Kołdry Allerguard wykorzystują nowoczesną technologię gwarantującą doskonałą szczelność, co redukuje zagrożenie ze strony roztoczy kurzu domowego

Antyroztoczowa tkanina kołder Allerguard jest w stanie zatrzymać cząsteczki o wielkości 0,1 mikrona. Jest to o wiele mniejsza wielkość niż wielkość roztoczy, które mogłyby przenikać. Szczelność tkniny jest wsparta również technologią łączenia tkaniny, a jest nią technologia zgrzewania, co zabezpiecza przez tworzeniem w tkaninie otworów. Dzięki temu kołdry Allerguard dają 100% gwarancję bezpieczeństwa przez roztoczami.

2 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Antyalergiczne kołdry puchowe

Gdybyśmy rozpatrywali kołdry puchowe pod wzgledem antyalergiczności to oczywiście analiza ta wypadłaby negatywnie. Ale technologia zastosowana w kołdrach Allerguard czyni je całkowicie bezpiecznymi dla osób mających alergię na roztocza kurzu domowego. Tak jak wcześniej było wspomniane, kołdry Allerguard to przede wszystkim unikalna tkanina, która nie przepuszcza cząsteczek o wielkości nawet 0,1 mikrona, a jednoczesnie jest tkaniną przepuszczjąca powietrze

Kołdry Allerguard - kołdry zgrzewane

Jak już wcześniej wspominaliśmy, aby w 100% zabezpieczyć przed roztoczami, w procesie produkcyjnym nie dziurawi się powierzchni tkaniny igłami. We wszystkich kołdrach AllerGuard wewnętrzne i zewnętrzne ściany są ze sobą zgrzewane. Zgrzewanie dokonuje się specjalną metodą opatentowaną przez AllerGuard, która nazywa się Soft–Seal™. Jest ona wyjątkowa trwałą i gwarantuje nieprzerywanie bariery jaką dje tkanina. Została opracowana z myślą o cierpiących na astmę, egzemę i inne alergie, jak również dla tych, którzy po prostu cenią zdrowy tryb życia. Chroni przed szkodliwymi cząsteczkami alergizującymi i zapewnia spokojny i zdrowy sen.

Wypełnienie kołdry AllerGuard

Na wyróżnienie zasługuje również wypełnienie kołder Allerguard. Jest nim najwyższej jakości 100% świeży puch gęsi, który wcześniej został poddany procesowi obróbki termicznej w temp. 120oC. Jest czysty i sterylny, co wyraźnie odróżnia go na tle innych jakości puchu. Kołdry łatwo utrzymać w czystości, można je prać w temperaturze 60oC a także termicznie dezynfekować w temperaturze 90oC.

Delikatność tkaniny AllerGuard

Ważnym aspektem tkaniny AllerGuard jest jej miękkość i delikatność w dotyku przy niezwykle silnej strukturze budowy. Tkanina w dotyku jest jedwabista i trudno porównywalna z innymi dostępnymi na rynku tkaninami. Właściwości ochronne i przepuszczające powietrze oraz wilgoć to nie wszystko co daje ta tkanina, AllerGuard jest również najdelikatniejszą oraz najlżejszą tkaniną barierową.

Kołdry Allerguard występują w dwóch grubościach, dających różny komfort termiczny. Są to całoroczne kołdry o standardowej grubości tzw. kolekcja Allerguard Standard oraz kolekcja letnia Allerguard Light przeznaczona na okres wiosenno-letni.