mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Podkłady na materace

Odkryj ekskluzywne, unikalne i bardzo praktyczne ochraniacze i podkłady na materac. To dzięki podkładom na materac oraz ochraniaczom zapewnisz sobie zdrowy, komfortowy sen zgodnie ze swoimi preferencjami. Oferujemy zarówno podkłady chłodzące, podkłady ogrzewające oraz podkłady wspierające cyrkulację powietrza i regulujące poziom wilgotności. Ochraniacze na materac to także bezpieczeństwo i zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny dla Twojego materaca.

Zapraszamy!

Dlaczego warto używać ochraniaczy i podkładów na materac

Rozpatrując komfort oraz warunki higieniczne i zdrowotne snu trudno przecenić znaczenie ochraniaczy i podkładów na materac. Podkłady na materace spełniają jednocześnie kilka funkcji niezbędnych dla idealnego komfortu spania. Przede wszystkim zapewniają najlepsze warunki higieniczne do spania i zapewniają wyjątkowo komfortową powierzchnię do leżenia bez ograniczania wsparcia ze strony materaca. Mogą również zapewniać pożądaną izolację cieplną i szybko odprowadzać wilgoć z ciała. Podkłady na materac ogrzewające zimą nie tracą się ciepła, natomiast podkłady chłodzące latem zapobiegają się gromadzeniu się ciepła i sprawiają uczucie miłego delikatnego chłodu.

Podkłady na materac są niezwykle łatwe w pielęgnacji - dużo łatwiejsze niż materac. Można je łatwo przewietrzyć lub wyprać. Dzięki podkładom i ochraniaczom ograniczamy do minimum zużycie materaca.