mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Talerz Seletti Hybrid 27,5cm Ipazia obiadowy Dodaj do listy życzeń

Talerz Seletti Hybrid 27,5cm Ipazia obiadowy

Oryginalny stołowy talerz obiadowy Seletti z kolekcji Hybrid319,00 zł

303,05 zł

na zamówienie, czas realizacji ustalany indywidualnie, zazwyczaj do ok. 2 tyg., niezwłocznie potwierdzimy termin realizacji
Designerski talerz

renomowanej marki Seletti słynącej z produkcji odważnych i ekstrawaganckich form użytkowych

Seletti Hybrid to bardzo oryginalna kolekcja porcelanowych naczyń i akcesoriów, których stylistyczną myślą przewodnią jest w pełni rozumiana różnorodność. W kolekcji Hybrid nie obowiązuje również zasada, że połowy muszą być takie same. Każdy element kolekcji składa się z dwóch całkowicie różnych połówek. Zarówno pod względem stylu, kształtu wielkości i koloru. Kolekcja Hybrid to naprawdę prawdziwa hybryda, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.

W kolekcji Hybrid występują różne elementy zastawy stołowej począwszy od talerzy, poprzez naczynia do picia, na naczyniach do serwowania kończąc, a także akcesoria i elementy dekoracyjne.

Tak jak każda kolekcja Seletti, również kolekcja Hybrid pobudza zmysły i emocje, burzy konwenanse oraz wprowadza ożywienie we wnętrzach lub w przestrzeni zewnętrznej. Pozwalają wyrazić lub zaakcentować charakter wnętrza i z pewnością nie pozwalają, aby przejść obok nich obojętnie.

Kolor
Wielobarwna tonacja

Wymiary
średnica 27,5 cm

Materiał
Porcelana

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Talerze stołowe , Seletti Design , Świat wg Seletti , Seletti na Start , Seletti Hybrid