mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Zestaw konesera sztućce do homara x3 Due Ancore Lamami Dodaj do listy życzeń

Zestaw konesera sztućce do homara x3 Due Ancore Lamami

Zestaw do konsumpcji homara: szczypce do rozłupywania pancerza i 2 widelce do mięsa homara



cena: 429,00 zł
Dostępne 2 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 1-3 dni robocze
Większa ilość dostępna w termin nieokreślony, ustalany indywidualnie, prosimy o kontakt
Oryginalny zestaw specjalnych sztućców do homara

włoskiej marki Due Ancore specjalizującej się w produkcji ekskluzywnych sztućców ze stali nierdzewnej

Zestaw konesera Due Ancore sztućce do homara Lamami to ekskluzywny zestaw akcesoriów dla miłośników harmonijnego włoskiego designu.
W zestawie znajdują się 3 elementy: 2 widelce oraz 1 szczypce do homarów wykonane wytrzymałej i odpornej na ścieranie stali nierdzewnej.
Widelce do homara o długim wąskim kształcie, pozwalają wydobyć mięso ze szczypiec, nóg i stawów. Szczypce służą do rozłupywania twardych pancerzy szczypiec i nóg homara.

Akcesoria zapakowane w stylowy praktyczny futerał w formie książki, to unikatowe rozwiązanie pozwala na bezpieczne, wygodne i bardzo oryginalne przechowywanie akcesoriów, optymalizując przestrzeń zarówno w jadalni lub kuchni.
Książkowy futerał jest wykonany z ekologicznej tektury pochodzącej z recyklingu.

Akcesoria Due Ancore to połączenie funkcjonalności, elegancji i ekologii, tworzące doskonałe zestawy dla miłośników stylowego przygotowywania wyrafinowanych spotkań na codzień oraz na wyjątkowe okazje.

Kolor
Sztućce - Srebrny, Futerał - Brązowy

Wymiary
Szczypce i Widelce 19,5 cm, Futerał 26 x 17 x 3,5 cm
Waga 0,9 kg

Materiał
Stal nierdzewna (stop molibdenowo-wanadowym AISI 440), Tektura

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Sztućce , Sztućce stołowe , Dla koneserów wina


Podmiot odpowiedzialny za produkt na terenie Unii Europejskiej: