mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Dozowniki do mydła

Poznaj ekskluzywne dozowniki do mydła w Calvado najlepszych producentów i projektantów. Nasze dozowniki to przede wszystkim najwyższej jakości dozowniki na mydło wykonane z najlepszych, również szlachetnych naturalnych materiałów. Począwszy od dozowników do mydła wykonanych z tworzywa sztucznego oraz konglomeratu poliresinu, poprzez dozowniki ze stali nierdzewnej, aż po te najszlachetniejsze dozowniki do mydła z kamienia naturalnego.

 

Produkty 1 do 40 z 279

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Jaki dozownik do mydła wybrać?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytania jaki funkcjonalnie dozownik do mydła potrzebujemy. Pytanie to staje się najbardziej aktualne kiedy wybieramy dozownik do mydła do odpowiedniego miejsca. Zupełnie inne dozowniki będą sprawdzać się w domowych łazienkach, a zupełnie inną funkcjonalność wymagają miejsca publiczne i półpubliczne.

Automatyczne bezdotykowe dozowniki do mydła

W ostatnich latach dużą popularność zdobywają automatyczne dozowniki na mydło, które działają na podczerwień, która po wsunięciu dłoni pod dyszę z mydłem uruchamia mechanizm dozujący mydło. Te dozowniki do mydła nie wymagają bezpośredniego kontaktu z dozownikiem, dlatego też korzystając z nich zapewniamy sobie większe utrzymanie higieny oraz wygodę. Ważną zaletą dozowników bezdotykowych jest również kontrola zużywania się mydła - mechanizm odmierza porcję płynu, co wpływa na dużą oszczędność. Dozowniki te są zasilane na baterie - i to jest chyba jedyny mankament - trzeba je raz na pewien czas wymienić.

Stojące czy wiszące dozowniki do mydła

To czy zastosujesz wiszący czy stojący dozownik na mydło zależy przede wszystkim od Twoich możliwości w zakresie miejsca i/lub Twoich preferencji. Jeżeli nie posiadasz blatu pod umywalką lub masz bardzo mało miejsca wokół umywalki warto zastosować wiszący dozownik do mydła. Jeżeli z kolei masz dość dużo miejsca na blacie lub Twoja umywalka posiada miejsce do postawienia możesz użyć dozownika stojącego

Spieniające dozowniki do mydła

Niektóre dozowniki do mydła posiadają dość praktyczną dla niektórych osób funkcję. Jest to spienianie mydła. Dzięki zastosowaniu specjalnej dyszy mydło podczas dozowania zostaje spienione i na naszą dłoń spływa mydlana piana. Ma to dwie korzyści - po pierwsze mydło nie spływa z dłoni, a po drugie dozowana jest mniejsza ilość mydła co wpływa na oszczędności.

Oferujemy dozowniki do mydła najlepszych producentów i najlepszych projektantów. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekskluzywne dozowniki do mydła Decor Walther, a także dozowniki Blomus, Aquanova, Move, Umbra oraz Kleine Wolke. Wszystkie te marki gwarantuję unikalny design oraz trwałość i najwyższą jakość wykonania.

Zobacz wszystkie nasze dozowniki do mydła