mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Akcesoria łazienkowe

Poznaj ekskluzywne akcesoria łazienkowe oraz praktyczne i eleganckie dodatki do Twojej łazienki. Akcesoria łazienkowe najlepszych renomowanych producentów i cenionych marek. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria łazienkowe są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i pięknie prezentują się w eleganckich, ekskluzywnych i nowoczesnych łazienkach.

AKCESORIA DECOR WALTHER      AKCESORIA AQUANOVA     AKCESORIA BLOMUS    AKCESORIA KLEINE WOLKE 

   

Wśród naszych akcesoriów łazienkowych znajdziesz przede wszystkim akcesoria nablatowe takie jak dozowniki do mydła, mydelniczki, kubeczki oraz dodatkowe akcesoria np. pudełka na waciki lub pudełka na chusteczki czy tacki na ręczniki. W ofercie znajdziesz również akcesoria ścienne montowane na stałe do ściany.

Produkty 1 do 40 z 1143

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Jakie akcesoria łazienkowe wybrać?

Przede wszystkim funkcjonalność

W pierwszej kolejności powinniśmy wybierać akcesoria łazienkowe pod względem funkcjonalności jaką chcemy osiągnąć. Mamy naprawdę duży wybór aczkolwiek każdy z nas używa bardzo podobnych akcesoriów, a są nimi przede wszystkim dozowniki do mydła, mydelniczki, kubki na szczoteczki oraz szczotki do WC. Są to podstawowe akcesoria łazienkowe, które znajdziemy w niemalże każdej łazience

Dodatkowo, już w zależności od potrzeb możemy mówić o zamykanych pojemnikach, różnych organizerach czy też o ozdobnych pudełkach na chusteczki i stojakach na waciki. Cześć osób do akcesoriów łazienkowych zalicza również takie elementy jak kosze na śmieci, wieszaki i stojaki na ręczniki, czy wieszaki i stojaki na papier toaletowy, My traktujemy te akcesoria osobno, ponieważ bardzo często stanowią one osobną grupę produktow w ramach różnych kolekcji.

Dozowniki do mydła

Dozowniki do mydła to chyba obok mydelniczki najbardziej popularny element kategorii jaką są akcesoria łazienkowe. Mogłoby się wydawać, że temat jest prosty i łatwy. Otóż nie. Jest bardzo dużo kryteriów wyboru dozownika do mydła - przede wszystkim to czy jest to wolnostojacy czy montowany do ściany dozownik. Kolejne pytanie to z czego ma być wykonany - najbardzie popularne i najtrwalsze to dozowniki wykonane z mosiadzu lub stali nierdzewnej. Dość popularne są również dozowniki ceramiczne, porcelanowe oraz z tworzywa sztucznego. Ważne jest również sposób dozowania mydła - dozownik może być wyposażony w klasyczną pompkę lub pompkę spieniajacą.

Mydelniczki, kubeczki i inne dodatki

Mydelniczek oraz kubeczków łazienkowych nie trzeba na pewno nikomu przedstawiać - jest to klasyczna alternatywa dla wspomnianych wcześniej dozowników do przechowywania mydła w kostce. Podobnie jak w przypadku dozowników mamy wybór pomiędzy mydelniczkami wolnostojącymi lub montowanymi do ściany oraz wybór spośród różnych materiałów, z których mydelniczki są wykonane.