mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Stojaki na ręczniki i szlafroki

Prezentujemy eleganckie łazienkowe stojaki na ręczniki oraz stojaki/wieszaki na szlafroki. Wszystkie nasze propozycje stojaków na ręczniki to najwyższej jakości akcesoria renomowanych producentów i wyselekcjonowanych przez nas marek. Są to przede wszystkim stojaki na ręczniki czołowego producenta mosiężnych akcesoriów, czyli marki Decor Walther.

W ofercie posiadamy również stojaki na ręczniki belgijskiej marki Aquanova oraz niemieckiej marki Kela. Wszystkie stojaki świetnie spełniają swoją rolę, są stabilne, wykonane z nierdzewnych materiałów oraz świetnie komponują się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach łazienek

Produkty 1 do 40 z 67

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Jaki stojak na ręczniki wybrać?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć na pytanie o ilość miejsca, którą mamy w łazience, a którą możemy przeznaczyć na postawienie stojaka na ręczniki. Od tego będzie zależało czy w ogóle możemy sobie pozwolić na stojak, czy musimy ograniczyć się do wieszaków ściennych.

Stojaki na ręczniki Decor Walther

Firma Decor Walther to zdecydowany lider w produkcji wysokojakościowych mosiężnych akcesoriów łazienkowych, w tym również unikalnych stojaków łazienkowych, wśród których znaczna cześć to stojaki na ręczniki.

Stojaki na ręczniki Aquanova

Marka Aquanvoa to z kolei zdecydowany lider w produkcji wysokojakościowych tekstyliów łazienkowych, przede wszystkim ręczników jak i dywaników. W ramach rozszerzenia oferty Aquanova wprowadziła do sprzedaży również stojaki łazienkowe, w tym stojaki na ręczniki. 

Stojaki na ręczniki Kela

Marka Kela to bardzo popularny niemiecki producent akcesoriów zarówno do łazienki jak i kuchni. W ramach oferty łazienkowej Kela ofertuje szeroki wybór oryginalnych i jednocześnie przystępnych cenowo stojaków łazienkowych, w tym również stojaków na ręczniki

Funkcjonalność stojaków na ręczniki

Pod względem budowy jak i funkcjonalności stojaki na ręczniki przyjmują bardzo różne formy. Są zarówno stojaki jedno-, dwu- jak i trzyramienne. Stojaki mogą mieć zarówno jedną centralną podstawę jaki dwie osobne nogi. Występują również bardzo popularne ostatnio drabinki na ręczniki, które opiera si o ścianę.

Bardzo oryginalne w formie i jednocześnie bardzo eleganckie są stojaki na ręczniki Decor Walther z kolekcji Cross, które wyglądają bardzo efektownie, są bardzo funkcjonalne oraz mają niesamowitą zaletę - składają się i zajmują wówczas niewiele miejsca