mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Stojaki i uchwyty łazienkowe

Poznaj ekskluzywne i eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne stojaki łazienkowe oraz uchwyty łazienkowe na ręczniki, a także stojaki i uchwyty na papier toaletowy, stojaki na szczotkę do WC oraz wieszaki i uchwyty na suszarkę.

Oferujemy stojaki łazienkowe najlepszych producentów i najlepszych projektantów. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekskluzywne uchwyty łazienkowe i stojaki łazienkowe Decor Walther, a także stojaki Blomus, Aquanova, Move, Umbra oraz Kleine Wolke i Kela. Wszystkie te marki gwarantuję unikalny design oraz trwałość i najwyższą jakość wykonania stojaków łazienkowych

Produkty 1 do 40 z 356

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Eleganckie i praktyczne stojaki łazienkowe

Nowoczesne stojaki łazienkowe to niezbędne elementy wyposażenia każdej łazienki. Ich funkcjonalność sprawia, że nie tylko pomagają utrzymać porządek i higienę, ale także znakomicie dopełniają aranżację tego pomieszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo praktycznych i estetycznych rozwiązań dostosowanych do współczesnych aranżacji wnętrz. Bez względu na wielkość i styl Twojej łazienki, z naszej oferty z pewnością wybierzesz stojaki łazienkowe idealne dla Ciebie.

Podłogowe stojaki na papier toaletowy i ręczniki jednorazowe

Podłogowe stojaki łazienkowe są doskonałym rozwiązaniem dla małych łazienek, gdzie dostępna wolna przestrzeń jest ograniczona. Są łatwe do przenoszenia i pozwalają na błyskawiczną modyfikację aranżacji wnętrza. Tego rodzaju stojak pozostaje stabilny, nawet przy pełnym obciążeniu. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno minimalistyczne, jak i oryginalne, bardziej rozbudowane modele.

Wolnostojące stojaki łazienkowe na papier toaletowy oraz uchwyty na papier toaletowy są pod względem budowy jak i funkcjonalności bardziej proste i mniej wymyślne niż stojaki na ręczniki. Stojaki posiadają zazwyczaj jedną centralną podstawę z pojedynczym lub podwójnym uchwytem na papier toaletowy. Niektóre stojaki posiadają również wbudowany w podstawę uchwyt na zapas papieru toaletowego i/lub pojemnik na szczotkę do WC

W wyborze stojaków łazienkowych, czy będą to zarówno stojaki na ręczniki czy stojaki lub uchwyty na papier toaletowy musimy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Są nimi przede wszystkim funkcjonalność stojaków, nasze potrzeby, dostępną powierzchnię oraz budżet, który na pewno wpłynie na zastosowany materiał, a co za tym idzie trwałość.

Wszystkie nasze stojaki łazienkowe charakteryzują się trwałością i estetyką wykonania. W ofercie sklepu znajdują się modele z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, chrom, drewno czy plastik, co pozwala na dopasowanie produktów do każdej aranżacji. Nie czekaj dłużej i zadbaj o funkcjonalność oraz estetykę swojej łazienki, wybierając z bogatej oferty naszych stojaków łazienkowych!

Stojaki łazienkowe na ręczniki

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje stojaków łazienkowych, w tym wolnostojące stojaki na ręczniki czy szlafroki. Pod względem budowy jak i funkcjonalności potrafią przyjmować one bardzo różne kształty i formy. Dostępne są w ofercie zarówno stojaki jednoramienne, dwuramienne, a nawet bardzo praktyczne trzyramienne. Stojaki mogą posiadać zarówno jedną centralną podstawę jak i dwie osobne nogi.

Ostatnio dość popularne są również stojaki w formie drabinki łazienkowej do odwieszania mokrych ręczników, którą opiera się o ścianę.

Bardzo oryginalne w formie i jednocześnie eleganckie są stojaki Decor Walther z kolekcji Cross do suszenia ręczników, które wyglądają niezwykle efektownie, są funkcjonalne oraz mają niesamowitą zaletę - składają się i zajmują wówczas niewiele miejsca.

Uchwyty ścienne dla poprawy funkcjonalności w łazience

Dobrym pomysłem na pełne wykorzystanie wolnej przestrzeni będą wieszaki montowane na ścianie. Takie samodzielne uchwyty mogą posłużyć zarówno jako podstawa pod rolkę papieru toaletowego, jak i wygodne podparcie dla codziennie wykorzystywanych akcesoriów.

W większości przypadków uchwyty zamontujesz samodzielnie, za pomocą elementów łączeniowych dołączonych do opakowania.

Uchwyty na suszarkę do włosów

Wyjątkowo ciekawym gadżetem w kategorii "Akcesoria łazienkowe" są nowoczesne uchwyty na suszarkę do włosów, szerzej znane na przykład z łazienek hotelowych. Dzięki takim uchwytom suszarka jest zawsze na swoim miejscu, gotowa do użycia oraz, co najważniejsze, zabezpieczona przed przypadkowym upadkiem na podłogę. Taki element wyposażenia łazienki staje się dodatkowo modnym dodatkiem, który z pewnością zwróci uwagę gości.

Uchwyty na papier toaletowy

Uchwyty przeznaczone na papier toaletowy to standardowe produkty łazienkowe, które mogą zachwycić swoją prostotą połączoną z funkcjonalnością. Rolka papieru toaletowego znajduje się dzięki takiemu uchwytowi zawsze znajduje się pod ręką. Takie niewielkie wieszaki łazienkowe łatwo utrzymasz w czystości - wystarczy co pewien czas, przy okazji sprzątania łazienki, przetrzeć je na sucho lub na mokro z kurzu.