mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Stojaki i uchwyty łazienkowe

Poznaj ekskluzywne i eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne stojaki łazienkowe oraz uchwyty łazienkowe na ręczniki, a także stojaki i uchwyty na papier toaletowy, stojaki na szczotkę do WC oraz wieszaki i uchwyty na suszarkę.

Oferujemy stojaki łazienkowe najlepszych producentów i najlepszych projektantów. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ekskluzywne uchwyty łazienkowe i stojaki łazienkowe Decor Walther, a także stojaki Blomus, Aquanova, Move, Umbra oraz Kleine Wolke i Kela. Wszystkie te marki gwarantuję unikalny design oraz trwałość i najwyższą jakość wykonania stojaków łazienkowych

Produkty 1 do 40 z 266

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Jakie stojaki łazienkowe wybrać?

W wyborze stojaków łazienkowych, czy będą to zarówno stojaki na ręczniki czy stojaki lub uchwyty na papier toaletowy musimy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Są nimi przede wszystkim funkcjonalność stojaków, nasze potrzeby, dostępną powierzchnię oraz budżet, który na pewno wpłynie na zastosowany materiał, a co za tym idzie trwałość.

Stojaki łazienkowe na ręczniki

Wolnostojące stojaki na ręczniki pod względem budowy jak i funkcjonalności potrafią przyjmować bardzo różne kształty i formy. Dostępne są w ofercie zarówno stojaki jednoramienne, dwuramienne, a nawet bardzo praktyczne trzyramienne. Stojaki mogą posiadać zarówno jedną centralną podstawę jak i dwie osobne nogi.

Ostatnio dość popularne są również stojaki na ręczniki w formie drabinki na ręczniki, która opiera się o ścianę.

Bardzo oryginalne w formie i jednocześnie bardzo eleganckie są stojaki na ręczniki Decor Walther z kolekcji Cross, które wyglądają bardzo efektownie, są bardzo funkcjonalne oraz mają niesamowitą zaletę - składają się i zajmują wówczas niewiele miejsca.

Stojaki i uchwyty na papier toaletowy i/lub szczotkę do WC

Wolnostojące stojaki łazienkowe na papier toaletowy oraz uchwyty na papier toaletowy są pod względem budowy jak i funkcjonalności bardziej proste i mniej wymyślne niż stojaki na ręczniki. Stojaki posiadają zazwyczaj jedną centralną podstawę z pojedynczym lub podwójnym uchwytem na papier toaletowy. Niektóre stojaki posiadają również wbudowany w podstawę uchwyt na zapas papieru toaletowego i/lub pojemnik na szczotkę do WC

Uchwyty na suszarkę do włosów

Bardzo popularne stają się, szerzej znane z łazienek hotelowych, uchwyty na suszarkę do włosów. Dzięki takim uchwytom, suszarka jest zawsze na swoim miejscu, gotowa do użycie oraz co najważniejsze bezpieczna.