mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Lusterko kosmetyczne LED 5x Simplehuman Sensor Gold/Brass Dodaj do listy życzeń

Lusterko kosmetyczne LED 5x Simplehuman Sensor Gold/Brass

Lusterko kosmetyczne z powiększeniem x5 i automatycznym podświetleniem LED z regulacją jasności światłacena: 1 249,00 zł
Dostępne więcej niż 5 szt., Zamów już teraz!
Możliwa wysyłka lub odbiór już w 1-3 dni robocze
Praktyczne nablatowe ładowane przez USB lusterko z oświetleniem

marki Simplehuman jednej z wiodących amerykańskich marek produkujących wysokojakościowe designerskie akcesoria do domu

Eleganckie nablatowe wolnostojące lusterko kosmetyczne z 5-krotnym powiększeniem oraz z automatycznym podświetleniem z regulacją jasności światła.
Konstrukcja lustra wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej ze stabilną okrągłą lekko stożkowatą podstawą, regulowaną wysokością nóżki oraz ruchomą okrągłą tarczą, którą można przechylać pod różnym kątem.

Lusterko z podświetleniem LED umieszczonym wokół tarczy - lusterko nie wymaga wymiany żarówek, a diody LED nie wypalają się i nie tracą mocy nawet po wielu latach regularnego używania, żywotność LED 40.000h.

Światło diod LED jest równomiernie rozpraszane po całym pierścieniu za pośrednictwem unikatowego układu mikroreflektorów, który zapobiega utracie światła i powstawaniu nierównomierności oświetlenia.
Podświetlenie lustra z regulacją jasności światła w zakresie od 100 do 800 luksów - przesuwając palcami w dłuż dolnego brzegu tarczy lustra można płynnie rozjaśnić bądź przyciemnić światło.

Tarcza lusterka wyposażona jest w czujnik ruchu włączający podświetlenie automatycznie po zbliżeniu do niej twarzy oraz system tru-lux symulujący naturalne światło słoneczne odświetlenia.

Lusterko bezprzewodowe, zasilane na wbudowany akumulator ładowany za pomocą dołączonego kabla USB - jedno ładowanie wystarcza na około 5 tygodni standardowego użytkowania.

Kolor
Mosiądz / Złoty matowy

Wymiary
23 x 12 x H 38,5-46 cm (regulowana wysokość)

Średnica lustra 20,5 cm

Materiał
Stal nierdzewna, Szkło

Zobacz wszystkie produkty z kategorii:
Lusterka kosmetyczne