mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Pościel Elegante

Odkryj piękno i subtelność pościeli Elegante. Pościel Elegante to wyjątkowa pod względem jakości bawełniana pościel produkowana w splocie satynowym oraz oferowana w wariancie perkalowym. Zapraszamy do poznania pełnej oferty najnowszych kolekcji pościeli.

14 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Dlaczego pościel Elegante?

Do produkcji pościeli Elegante użyta jest najwyższej jakości przędza bawełny egipskiej, docenianej na całym świecie za wyczuwalną jakość i trwałość. Pościel satynowa Elegante Blend czy też pościel Elegante Courage utkana jest w szlachetnych splotach satynowych. Dzięki użyciu najnowszej technologii pościel posiada piękny i elegancki połysk i wyróżnia się doskonałą gładkością oraz delikatnością.

 

Ciekawą i oryginalną alternatywą jest pościel perkalowa Elegante, szyta z tkaniny o splocie płóciennym. Taka metoda obróbki włókien bawełny sprawia, że materiał staje się bardzo zwarty, a przy tym odporny na rozciąganie i inne obciążenia mechaniczne.

 

Oferta pościeli Elegante dzieli się na dwie główne kolekcje - kolekcję klasyczną, którą reprezentują ponadczasowe wzornictwo oraz kolorystyka, a także kolekcję sezonową, której zarówno stylistyka jak i kolorystyka podążają za najnowszymi trendami w modzie pościelowej.

 

Podstawowe informacje o Elegante

Firma Elegante jest jedną z najbardziej znaczących i rozpoznawalnych niemieckich marek na świecie, specjalizującą się w produkcji pościeli satynowej wykonanej ze 100% egipskiej bawełny. Ogromny wybór pościeli satynowych łączy w sobie wysoką jakość i posmak luksusu.

 

Siedziba producenta zlokalizowana jest w Bielefeld, miejscu o znaczeniu historycznym, będącego siedzibą wielu znanych firm i marek niemieckiego przemysłu mody o znaczeniu międzynarodowym. To właśnie tu pościel Elegante jest projektowana oraz produkowana. Elegante posiada swoje własne centrum kreatywne, w którym projektowanych jest kilkadziesiąt wzorów pościeli Elegante rocznie.