mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Pościel satynowa

Odkryj jedną z najbogatszych, starannie przez nas wyselekcjonowaną ofertę pościeli satynowej. Piękna ekskluzywna pościel satynowa to jeden z elementów komfortowej i eleganckiej sypialni oraz jeden z podstawowych warunków zdrowego i komfortowego snu. Splot satynowy użyty w pościeli satynowej sprawia, że pościel satynowa jest niezwykle miła w dotyku oraz zapewnia jej delikatny piękny naturalny połysk

Oddajemy do Twojej dyspozycji wyselekcjonowaną ofertę posciel satynowej najlepszych producentów, którzy gwarantują zarówno najwyższą  jakość użytych surowców jak również najwyższą jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne warunki produkcji. Na szczególną uwagę zasługuje pościel satynowa topowych marek, które są wiodącymi producentami pościeli takich jak Curt Bauer, Elegante, Joop, Decoflux i Fleuresse. 

Zapraszamy!

Produkty 1 do 40 z 55

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Jaką pościel satynową wybrać

Nie ma oczywiście jednej prostej i jednoznacznej odpowiedzi na pytanie jaką pościel satynową wybrać. Pomimo faktu, iż sama technologia użyta do produkcji pościeli satynowej powoduje, iż każdą tego typu pościel jest podobna, to pościele mogą się od siebie różnić przede wszystkim gatunkiem bawełny, gęstością splotu, technologią i jakością barwienia oraz jakością wykonania. 

Pościel satynowa z bawełny egipskiej

Pościel satynowa z bawełny egipskiej to najbardziej pożądany wyborów pościeli. Połączenie splotu satynowego oraz najlepszego gatunku bawełny daje nam najbardziej szlachetny zestaw cech. Bawełna egipska to bardzo wyjątkowa odmiana bawełny, a wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą długością włókien, które są dwukrotnie dłuższe od włókien innych gatunków bawełny, dzięki czemu przędza z bawełny egipskiej daje możliwości wyprodukowania materiału zarówno bardzo delikatnego i zarazem bardzo trwałego.

Najpiękniejsze pościele satynowe z bawełny egipskiej to pościel Curt Bauer, pościel Elegante, pościel Joop oraz pościel Decoflux i pościel Fleuresse

Pościel satynowa żakardowa

Jedną z odmian pościeli satynowej jest pościel żakardowa. Różnica polega na technologii produkcji tkaniny, a dokładnie splotu. Pościel satynowa żakardowa, nawet bez dodatkowego barwienia może i zazwyczaj zawiera sama w sobie piękne dekoracyjne wzory. Pozwala na to technologia opracowana przez francuza Josepha Jacquarda na początku XIX i nazywana jest technologią Żakarda. Tkanina żakardowa może być zarówno jedno- jak i wielobarwna.