mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Pościel Curt Bauer

Odkryj i zakochaj się w pościeli Curt Bauer. Pościel Curt Bauer z kolekcji Brokat-Damask będąca flagową pozycją w ofercie Curta Bauera to wyjątkowa pod względem jakości żakardowa pościel adamaszkowa. Zapraszamy do poznania pełnej oferty najnowszych kolekcji pościeli

Do produkcji pościeli Curt Bauer użyta jest najwyższej jakości przędza bawełny egipskiej i utkana jest w najszlachetniejszym żakardowym splocie adamaszkowym. Dzięki użyciu najnowszej technologii pościel posiada piękny i elegancki brokatowy połysk, stąd też nazwa kolekcji Brokat-Damask. Technologia umożliwiła również osiągnięcie swoistego efektu easy-iron - dzięki któremu pościel Curt bauer ma zwiększoną odporność na gniecenie, a proces prasowania jest prosty i szybki.

Firma Curt Bauer jest firmą rodzinną, założona została ponad 130 lat temu. Obecnie już jako czwarte pokolenie, nieprzerwanie zajmuje się produkcją najwyższej jakości tekstyliów domowych, w tym żakardowych pościeli i obrusów. Jest jedną z nielicznych firm europejskich, które nadal prowadzą produkcję we własnych fabrykach.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji!

Produkty 1 do 40 z 126

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4