mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Pościel Curt Bauer

Odkryj i zakochaj się w pościeli Curt Bauer. Pościel Curt Bauer z kolekcji Brokat-Damask będąca flagową pozycją w ofercie Curta Bauera to wyjątkowa pod względem jakości żakardowa pościel adamaszkowa. Zapraszamy do poznania pełnej oferty najnowszych kolekcji pościeli

 

Produkty 1 do 40 z 66

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2

Pościel Curt Bauer - Dlaczego warto?

Do produkcji pościeli Curt Bauer użyta jest najwyższej jakości przędza bawełny egipskiej i utkana jest w najszlachetniejszym żakardowym splocie adamaszkowym. Dzięki użyciu najnowszej technologii pościel posiada piękny i elegancki brokatowy połysk, stąd też nazwa kolekcji Brokat-Damask. Technologia umożliwiła również osiągnięcie swoistego efektu easy-iron - dzięki któremu pościel Curt bauer ma zwiększoną odporność na gniecenie, a proces prasowania jest prosty i szybki.

Firma Curt Bauer jest firmą rodzinną, założona została ponad 130 lat temu. Obecnie już jako czwarte pokolenie, nieprzerwanie zajmuje się produkcją najwyższej jakości tekstyliów domowych, w tym żakardowych pościeli i obrusów. Jest jedną z nielicznych firm europejskich, które nadal prowadzą produkcję we własnych fabrykach.

Zapraszamy do obejrzenia kolekcji pościeli Curt Bauer !