mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Noże Global - Japońskie noże Global

Poznaj profesjonalną ofertą japońskich stalowych noży Global, które charakteryzują się niezwykłą ostrością i funkcjonalnością. Najlepsze flagowe kolekcje to noże Global G-Serie, Global GS-Serie i Global GF-Serie. Noże Global są pierwszymi w historii nożami kuchennymi, w których ostrze zintegrowano z rękojeścią

Ich płynne kształty i jednolita konstrukcja ułatwiają zachowanie doskonałej higieny w miejscu pracy. Wyróżnikami noży Global są także wypukły szlif klingi, który sprawia, że produkty kroi się bez wysiłku, oraz pokryta regularnymi wgłębieniami („kropkowana”) rękojeść z nierdzewnej stali, gwarantująca pewny uchwyt i zapobiegająca ślizganiu się noża w dłoni. Opatentowana przez Yoshikin stal nierdzewna CROMOVA 18 zapewnia klingom długotrwałą ostrość i ochronę przed zniszczeniem.

37 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Noże Global - Najlepsze Kolekcje

Noże Global - Seria G 

Global G-serie obejmuje noże o standardowych rozmiarach oraz noże o długich ostrzach, takie jak noże szefa kuchni, noże do plastrowania, wykrawania i filetowania, noże sashimi czy noże orientalne. Znajduje się w niej także napopularniejszy nóż szefa kuchni, czyli G-2, wielokrotnie nagradzany w różnych częściach świata. Z wyjątkiem wybranych modeli, ostrza mają szlif obustronny – dla osób prawo i leworęcznych. 

Noże Global Seria GS 

Global GS-serie obejmuje klasyczne noże ze stosunkowo krótkimi ostrzami, np. noże do obierania czy noże uniwersalne. Cieszy się ogromną popularnością ze względu na funkcjonalność, którą doceniają zwłaszcza użytkownicy profesjonalni. Noże z tej serii wyróżniają się wyrafinowanym, trójkątnym kształtem. Z wyjątkiem wybranych modeli, ostrza mają szlif obustronny – dla osób prawo i leworęcznych.

Noże Global Seria GSF 

Global GSF-serie to przede wszystkim noże o mniejszych rozmiarach, które stanowią praktyczne uzupełnienie dla dwóch pozostałych serii noży Global – G i GS.

Noże Global Seria GF 

Global GF-serie obejmuje solidne noże o przedłużonej trwałości, przeznaczone zwłaszcza dla użytkowników profesjonalnych. Ostrza kute matrycowo są cięższe i grubsze niż w modelach z serii G, więc pod tym względem przypominają tradycyjne noże europejskie. Całość charakteryzuje się perfekcyjnym wyważeniem.