mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

RĘCZNIKI BAMBUSOWE

Poznaj najlepsze na rynku ręczniki bambusowe wykonane z najwyższej jakości przędzy bawełny egipskiej oraz włokien bambusowych. Wyjątkowa kompozycja wysokojkościowych surowców daje ręcznikowi niebywałą chłonność oraz subtelną jedwabistą miękkość.

 

10 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Jakie ręczniki bambusowe wybrać?

Ręczniki bambusowe to jedna z ciekawszych propozycji i alternatyw dla tradycyjnych ręczników bawełnianych. Dzięki zastosowaniu włókna bambusowego ręczniki są nadspodziewanie delikatne i miłe w dotyku oraz wyśmienicie wchłaniają wodę - nie tylko pięknie wyglądają, ale także zaskakują swoimi walorami dotykowymi jak i funkcjonalnymi.

Ręczniki bambusowe Move Bamboo Luxe

Ręczniki bambusowe marki Move z kolekcji Bamboo Luxe to piękne i unikalne ręczniki o niezwykle wysokiej gramaturze 720 g/m2, wykonane z wyjątkowej mieszanki bawełny egipskiej oraz włókna bambusowego. Dzięki zastosowaniu włókna bambusowego ręczniki są nadspodziewanie delikatne i miłe w dotyku oraz wyśmienicie wchłaniają wodę - nie tylko pięknie wyglądają, ale także zaskakują swoimi walorami dotykowymi jak i funkcjonalnymi.

Jaki właściwości ma włókno bambusowe i jak to wpływa na ręczniki bambusowe?

Aby zrozumieć specyfikę ręczników bambusowych, należy poznać właściwości włókien bambusowych. Tkanina, która jest wykonana z włókna bambusowego posiada przede wszystkim właściwości termoregulacyjne, tzn. np w okresie letnim włókno bambusowe jest o ok. 2-3 stopnie chłodniejsze niż temperatura otoczenia. Ręczniki bambusowe są bardzo miłe w dotyku, materiał jest miękki, posiada dobrą układalność. Włokno bambusowe zwiększa również poczucie świeżości i poczucie kojącego chłodu w cieplejsze dni. Dzieki włóknom, ręczniki bambusowe mają bardzo dobra absorpcja wilgoci. Mają również świetne właściwości antybakteryjne, antyodorowe, właściwości antygrzybiczne.