mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Ręczniki

Poznaj wyjątkowe, najlepsze jakościowo, ekskluzywne ręczniki czołowych producentów, którzy gwarantują zarówno pochodzenie, jakość oraz wytrzymałość ręczników oraz użytych surowców, jak i niebywałą jakość wykonania, dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne warunki produkcji

Ręczniki, obok których nie można przejść obojętnie i na które warto zwrócić uwagę:

RĘCZNIKI GRACCIOZA     RĘCZNIKI VOSSEN      RĘCZNIKI CAWO      RĘCZNIKI JOOP! 

 

 

Produkty 1 do 40 z 484

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Ekskluzywne ręczniki Jakie ręczniki wybrać? Jakie ręczniki są najlepsze?

W pierwszej kolejności oczywiście polecamy klasyczne ręczniki bawełniane. Bawełna jest najpopularniejszym surowcem użytym do produkcji ręczników. Frotte bawełniana wytworzona z dobrej jakościowo bawełny na pewno będzie miękka i miła w dotyku oraz oczywiście będzie świetnie wchłaniać wodę. Oczywiście przędza bawełniana może pochodzić z różnych plantacji oraz mieć odmienne gatunki.

Ręczniki egipskie

Najpopularniejszymi ręcznikami bawełnianymi są ręczniki z bawełny egipskiej, potocznie nazywane ręcznikami egipskimi oraz ręczniki z bawełny Pima. Bawełna egipska charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkową długością włókien, dwukrotnie dłuższych od innych odmian bawełny, dzięki czemu przędza wyprodukowana z bawełny egipskiej daje możliwość stworzenia tkaniny zarówno bardzo miękkiej w dotyku i jednocześnie bardzo wytrzymałej.

Ręczniki z bawełny Pima

Bawełna Pima z kolei jest bawełną amerykańską i nie jest aż tak znana, jak egipska. Ma jednak porównywalną długość włókien oraz te właściwości, które dodają ręcznikom miękkości, trwałości a także elegancji i szyku.

Ręczniki bambusowe

Bardzo ważnym elementem oferty ręcznikowej są ręczniki bambusowe, które wykonane są z włókna wiskozowego, którego źródłem jest bambus. Posiadają one naturalne właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antyalergiczne, a także gwarantują niezwykłą chłonność. Ręczniki bambusowe szybko schną, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów a także zapewniają ciągła świeżość.

Ręczniki z tencelu i lnu

Oprócz podstawowych rodzajów ręczników w ofercie posiadamy również ich wariacje. na uwaga zasługują na pewno ręczniki z tencelu oraz ręczniki lniane. Tencel dzięki swojemu pochodzeniu zwiększa zdolności absorpcyjne ręcznika, który dzięki temu lepiej i skuteczniej wchłania wodę. Len z kolei nadaje ręcznikowi jeszcze bardziej naturalnego charakteru, a przez swoja pewnego rodzaju szorstkość ma właściwości masujące oraz poprawiające krążenie.

Do sprzedaży w Calvado wybieramy tylko najlepsze ręczniki, które zapewniają wyjątkowe walory użytkowe. Wszystkie nasze ręczniki są przetestowane i jesteśmy pewni, że świetnie wchłaniają wodę oraz przy konserwacji zgodnej z zaleceniami nie pylą i nie pozostawiają włosków na skórze

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim ręczniki Aquanova, Cawo, Joop, Kleine Wolke, ręczniki Moeve, s. Oliver, Tom Tailor oraz ręczniki Vossen