mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Ręczniki Vossen

Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywną ofertą ręczników Vossen. Do produkcji swoich ręczników, Vossen wykorzystuje najszlachetniejsze gatunki bawełny. Nadają one ręcznikom wyjątkowej miękkości i zwiększają ich właściwości absorpcyjne. Doskonałą trwałość i wartości użytkowe ręczniki Vossen zawdzięczają wysokiej gramaturze frotte, oraz innowacyjnym technologiom produkcji takim jak Airflow Technology czy Low Twist

 

Produkty 1 do 40 z 86

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ręczniki Vossen - Touch of Energy

Do produkcji ręczników Vossen wykorzystuje najszlachetniejsze znane nam gatunki przędzy bawełnianej. Wśród nich jest między innymi bawełna PIMA, która nadaje wykonanym z niej ręcznikom wyjątkowej miękkości i zdecydowanie zwiększa ich właściwości absorpcyjne. Doskonałą trwałość i walory użytkowe ręczniki Vossen zawdzięczają dość wysokiej gramaturze oraz innowacyjnej technologii produkcji, m. in Airflow Technology, Low Twist a także wyjątkowo gęsty splot.

Ręczniki Vossen to nie tylko technologia i wyjątkowa jakość. To również cała gama kolekcji ręczników, które charakteryzują się pięknym, bogatym i oryginalnym wzornictwem oraz niebanalną kolorystyką.

Oprócz walorów praktycznych ręczniki Vossen cechuje ciekawe wzornictwo i bogata kolorystyka. Wszystkie ręczniki opatrzone marką Vossen posiadają certyfikat Oeko-Tex-Standard 100 potwierdzający humanekologię produktu włókiennicznego i dającego gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego komfortu używania wyrobu.

Krótka historia marki Vossen

Vossen to austriacka firma, która powstała w 1925 roku. Założycielem był Burghardt Vossen i to od jego nazwiska pochodzi dzisiejsza nazwa firmy i marki. Od początku firma zajmowała się produkcją ręczników, szlafroków i dywaników łazienkowych. Dzięki rozwijaniu parku maszynowego, wprowadzaniu nowych technologii, wysokiej jakości i staranności wykonania produkty firmy znalazły uznanie i zdobyły renomę wśród klientów z niemal całej Europy i wielu krajów na świecie. Dziś firma Vossen jest jedną z najlepiej znanych marek na zachodzie Europy.