mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kołdry Jedwabne

Odkryj i zakochaj się w ekskluzywnych kołdrach jedwabnych. Kołdry jedwabne oferowane w Calvado to wyselekcjonowane najlepsze na rynku kołdry wykonane z naturalnego jedwabiu, oferujace najlepsze właściwości gwarantujące wyjątkowo zdrowy i spokojny sen.

 

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Jakie kołdry jedwabne wybrać?

Kołdry jedwabne oferowane w naszym sklepie to jak już wczesniej wspominaliśmy najlepsze na rynku kołdry wykonane z naturalnego jedwabiu, oferujace najlepsze właściwości gwarantujące wyjątkowo zdrowy i spokojny sen. Zostały one wykonana w 100% z naturalnego jedwabiu pochodzącego od jedwabnika morwowego.

Dlaczego jedwab?

Wyjątkowe właściwości jedwabiu oraz wysoka jakość wykonania dają razem unikalne poczucie komfortu i luksusu. Jedwab jest niezwykle ceniony na całym świecie ze względu na swoje bardzo korzystne właściwości dla zdrowia zarówno skóry jak i włosów. Dzięki bardzo wysokiej zawartości naturalnych protein, pomaga zachować skórze miękkość, a włosom połysk, zapobiegając nawet powstawaniu zmarszczek.

Najlepsze kołdry jedwabne

Oferowane przez nas kołdry jedwabne produkowane są przez najlepsze marki specjalizujące się w produkcji kołder. Są to kołdry jedwabne marki FAN, Hefel oraz kołdry Paradies. Są to wiodący producenci kołder, którzy gwarantują nie tylko niezwykłą jakość i starannośc wykonania, ale również jakość użytych materiałów oraz bezpieczne pochodzenie surowców.

Co wiecej o kołdrach jedwabnych?

Kołdry jedwabne dzięki właściwościom jedwabiu zapewniają niebywały komfort podczs snu, przede wszystkim dzięki wspaniałym własciwościom jedwabiu w zakresie zarządzania wilgocią oraz termaperaturą. Nasze kołdry jedwabne są produkowane przez wiodących renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji doskonałych kołder i poduszek. Dzieki zastosowanym technologiom kołdry jedwabne spełniają bardzo restrykcyjne normy czystości oraz posiadają wymagane certyfikaty. 

Zobacz wszystkie kołdry jedwabne! Zapraszamy!