mobilesearch Moje Konto Lista Życzeń mobilesearch

Kołdry Wełniane

Poznaj ekskluzywne kołdry wełniane najlepszych renomowanych marek. W ofercie znajdziesz kołdry wełniane Sannwald oraz kołdry wełniane Hefel i Fan. Wszystkie wyselekcjonowane przez nas kołdry wykonane są z najlepszych surowców i wyprodukowane z dbałością o szczegóły i z zachowaniem najlepszych standardów czystości wypełnienia.

Zapoznaj się z niezwykłymi właściowiościami kołder wełnianych, niezależnie czy jest to wełna owcza, aplaki, wielbłądzia czy kaszmirska

 

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

Kołdry wełniane - Jaką kołdrę wełnianą wybrać?

Kołdry Wełniane Sannwald

W ofercie marki Sannwald znajduje się kilka zgoła odmiennych kołder wełnianych. Na początek poznaj kołdr Sannwald wykonaną z wełny Alpaki. Sannwald Peru Alpaka to świetnej jakości całoroczna kołdra wełniana z wełny Alpak. Wypełnienie kołdry to szlachetna, lekka i delikatna wełny z jagniąt Alpaki (Baby Alpaca), która polecana jest także dla osób z alergią. Ze względu na swoje imponujące właściwości wełna z Alpak zwana jest „wełną bogów”, a jej charakterystyka zbliżona jest do najszlachetniejszego z włókien jakim jest kaszmir. 

Kolejną kołdrą, na którą warto zwrócić uwagę jest kołdra z wełny owcy Argali - Sannwald Sibirien Argali świetnej jakości całoroczną kołdrą wełnianą z dzikiej owcy Argali Marco Polo. To szczególnie miękkie i oddychające, delikatne wypełnienie z włosów Argali ma działanie wyrównujące temperaturę i tworzy przez to suchy i błogi klimat snu. Wełna z owcy Argali ma niesamowite właściwości cieplne, znakomitą puszystość i perfekcyjną regulację wilgotności. 

Przechodząc dalej warto wspomnieć o kołdrze Sannwald Kairo Camel - to świetnej jakości całoroczna kołdra wełniana z wełny wielbłąda. Wypełnienie z wełny wielbłąda jest trwałe, miękkie i bardzo dobrze reguluje temperaturę i wilgotność. Doskonałe właściwości wełny wielbłądziej są efektem warunków klimatycznych w jakich te zwierzęta ewoluowały.

Na koniec perełka kołdra z kaszmiru - Sannwald Nepal Kaschmir to świetnej jakości całoroczna kołdra wełniana wypełniona delikatną wełną z kozy kaszmirskiej. Pokrycie kołdry stanowi szlachetna tkanina bawełniana o batystowym splocie. Wełna kaszmirowa jest jednym z najszlachetniejszych surowców jakie ma do zaoferowania natura. Działa klimatyzująco, nie utrzymuje wilgoci i jest przyjemnie lekka. Delikatne włókna kaszmirowe są jedwabiście gładkie. 

Kołdry wełniane Hefel

Pure Camel to kolekcja wełnianych kołder wykonanych z najwyższej jakości wyselekcjonowanej wełny wielbłądziej. Kołdry wełniane Pure Camel wykorzystują najważniejsze zalety wełny , m.in. wyjątkowe właściwości termoregulacyjne oraz świetne właściwości regulacji poziomu wilgoci. Wełna utrzymuje temperaturę ciała na stałym poziomie i nie dopuszcza do jego przegrzania, a wysoka hydrofobowość włókien wełny wielbłądziej zapewnia jej zdolność pochłaniania wilgoci nawet do 30% własnej masy.